Туристична, гостьова віза в Канаду

17 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ КАНАДА АНОНСУВАЛА НОВИЙ ЗАКОН ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ВІЙНИ В УКРАЇНІ – CANADA-UKRAINE AUTHORIZATION FOR EMERGENCY TRAVEL (CUAET) – ДОЗВІЛ НА ЕКСТРЕНУ ПОЇЗДКУ ДО КАНАДИ. Цей Закон дасть можливість отримати тимчасову посвідку на проживання в Канаді для громадян України.

Для участі в цій програмі необхідно мати українське громадянство! Подати документи можливо на одну з двох типів віз:

Процес оформлення файлу (подачі ЗАЯВКИ) можливий тільки в режимі ON-LINE через сайт Міністерства громадянства та імміграції Канади.

Для отримання більш детальної інформації щодо нового Закону для громадян України звертайтеся до нашого центру за тел: + 38-066-808-36-10. Пишіть нам Viber, WhatsApp, Telegram :+38-066-808-36-10

У зв’язку з великою кількістю дзвінків, прохання писати на VIBER, WhatsAPP або TELEGRAM: +38-066-808-36-10.


Туристична віза в Канаду, вона ж ділова віза в Канаду. Багато клієнтів ставлять нам запитання, чим відрізняються туристичні візи в Канаду від гостьових віз до Канади? Ці візи нічим не відрізняються, це один і той же тип віз. У вашому паспорті англійською мовою такі візи будуть звучати однаково – VISITOR VISA. Така відмінність в українському варіанті транскрипції виникає, через те, що стороною, що запрошує можуть виступати друзі або родичі, які проживають в Канаді і Віза є умовно гостьовою. А може бути заброньовано туристичний тур до Канади, якщо друзів або родичів в Канаді немає, тоді віза буде умовно туристичної.

Туристична віза в Канаду


Термін дії

від 6 міс. до 10 років

Термін отримання

5-10 робочих днів

Вимоги

Присутні

Вартість

Консульський збір


При оформленні документів, в кожному конкретному випадку, пакети документів будуть відрізнятися. Це дуже важливо враховувати при зверненні до Візового Центру Канади з приводу VISITOR VISA. Якщо вас цікавить правильне оформлення пакету документів для канадської гостьової або туристичної візи, ви можете звернутися до фахівців нашого Канадського Консультаційного Центру задля вірної підготовки пакету документів та заповнення анкет для успішного отримання VISITOR VISA.

Гостьові візи в Канаду наших клієнтів

Гостьова, туристична віза в Канаду для українців – VISITOR VISA

Для отримання VISITOR VISA необхідно підготувати пакет документів, що вимагає Посольство Канади, заповнити анкети, оплатити консульський збір за розгляд вашого прохання на видачу візи. Туристична або гостьова віза в Канаду для українців сьогодні вимагає певних документальних доказів того, що ви покинете Канаду після закінчення терміну візи і не станете порушником візового режиму Канади.

У сьогоднішній непростій ситуації в нашій країні відкрити гостьову або туристичну візу в Канаду в Україні набагато складніше, тому що доводитися переконувати візового офіцера в тому, що ви повернетеся з Канади вчасно. Для цього необхідно надати переконливі документи і правильно заповнити анкети. Як відкрити туристичну та гостьову візу в Канаду в України з максимально позитивним результатом, вас можуть проінформувати співробітники Канадського Консультаційного Центру.

Оформленням гостьових і туристичних віз до Канади наша компанія займається з 1996 року. Канадський Консультаційний Центр використовує в своїй роботі закон Канади про видачу короткочасних віз і багаторічний досвід роботи з даним типом віз. Ми підкажемо вам, як оформити гостьову або туристичну візу в Канаду відповідно до вимог Закону про Видачу Віз. У нашому офісі ви зможете отримати консультацію стосовно будь-якого типу канадської візи, заповнення анкет і т.д.

Як отримати гостьову, туристичну візу до Канади в Україні?

Отримання гостьової, туристичної візи в Канаду займає в середньому 5-10 робочих днів. Інтерв’ю з кандидатами на VISITOR VISA не призначається. Візовий офіцер приймає рішення на підставі інформації в анкетах і наданих вами документів. Це зобов’язує вас підготувати повний і переконливий пакет документів відповідно до вимог Закону про видачу Віз. Якщо будь-якого документа не вистачає або документ не відповідає вимогам, вам буде відмовлено у видачі візи. Якщо вас цікавить, як отримати туристичну або гостьову візу в Канаду, ви можете звернутися в наш Центр за допомогою.

Скільки коштує туристична, студентська віза в Канаду?

Вартість туристичної, гостьової візи в Канаду сьогодні складається з консульського збору і збору за відбитки пальців (185 CAD) за кожну особу незалежно від віку.

Гостьова віза в Канаду з України видається на різні терміни. Мінімальний термін дії візи в Канаду – 6 місяців, максимальний – 10 років. Це залежить від цілого ряду чинників і рішення візовим офіцером приймається в кожному випадку індивідуально

Гостьова, туристична віза в Канаду в Києві – Канадський Консультаційний Центр

туристична віза в Канаду

Наш Центр працює, як з киянами, так і з жителями інших міст і регіонів України. Якщо вас цікавить оформлення туристичної або гостьової візи в Канаду в Києві, ви можете звернутися в наш офіс. З іногородніми клієнтами можлива дистанційна робота.

Офіс Канадського Консультаційного Центру знаходиться в Києві за адресою вул. Ярославів Вал, 15. Бізнес Центр “PEREMOGA”, 6 поверх

Якщо Вас цікавить туристична або гостьова віза в Канаду з України, звертайтесь за тел. (066) 808-36-10 або (067) 808-36-10

Туристичні візи в Канаду 2020 – 2021

КАНАДА ОГОЛОШУЄ НОВІ ВИМОГИ ДО ПОДОРОЖЕЙ ДЛЯ МАНДРІВНИКІВ, ЩО ПРИБУВАЮТЬ ДО КАНАДИ

З повагою,
Тетяна Кундик
Директор Канадського Консультаційно-Імміграційного Центру