Імміграція в Канаду без досвіду роботи

«Канада – це країна, яка пропонує різні програми імміграції, роботи та навчання. В Канаду на роботу і навчання прагнуть в’їхати люди з різних країн. Приплив працівників з інших країн зумовлений високою оплатою праці, соціальною підтримкою високим рівнем життя і перспективою отримання статусу резидента і канадського громадянства.

При пошуку роботи в Канаді необхідно враховувати обов’язкове володіння англійською мовою. Але не для всіх спеціальностей потрібен високий рівень володіння англійською мовою. Для робочих спеціальностей досить мати базовий або початковий рівень англійської мови. У деяких провінціях Канади, таких, як Квебек і Нью Брансвік, потрібна французька мова.

канадські літаки архітектура КанадиКанадці верхом на коняхГранд-готель

Переїзд в Канаду без досвіду роботи 2021

Канада – це відкрита для іммігрантів країна з високим рівнем економічного розвитку і високим рівнем життя громадян. Кожна з 11 провінцій Канади має свій мінімальний рівень заробітної плати, який дозволяє працюючим людям мати гідний рівень життя. Наприклад, в провінції Саскачеван мінімальна заробітна плата становить 10 канадських доларів за годину. Однак, в основному ринкові пропозиції про роботу починаються від 11 канадських доларів за годину. Наприклад, пропозиції для робітників будівельних спеціальностей починаються від 17-18 канадських доларів на годину, а заробітна плата операторів ЧПУ становить 20-25 канадських доларів на годину.

Програми тимчасового працевлаштування передбачають виїзд заявника до Канади на роботу на термін дії договору, підписаного роботодавцем і працівником, або на термін дії робочого дозволу. Умовами програми є наявність пропозиції від роботодавця про постійне місце працевлаштування в Канаді і відповідність умовам вакансії. Як правило, це вимога про наявність відповідної освіти, рівня знань англійської мови і документально підтвердженого досвіду роботи за фахом (іноді роботодавці підтримують імміграцію в Канаду без досвіду роботи, або навчають співробітників необхідним навичкам самостійно, наприклад збирачі врожаю і працівники ферм).

Для участі в програмі тимчасового працевлаштування, кандидат повинен відповідати умовам однієї з вакансій, розміщених в розділі «Вакансії», не мати судимостей, депортацій і проблем зі здоров’ям. Обов’язковою вимогою більшості програм тимчасового працевлаштування є володіння англійською мовою. Необхідний рівень знань англійської мови залежить від конкретної вакансії. Рівень знань англійської мови підтверджується відповідно до Міжнародної системи тестування з англ. мови (IELTS) (зазвичай необхідний середній бал IELTS General – 4).

пам'ятки Канадижителі з прапором КанадиЧервоний листок у вигляді прапораВболівальники в національному одязі

Варіанти імміграції без знання мови

Урядом Канади розроблено кілька Імміграційних Програм:

 1. Одна з них – Програма Сімейного Спонсорства. Для цієї програми немає вимог до знання англійської / французької мови. Імміграція в Канаду без знання англійської мови за програмою Сімейного Спонсорства – це возз’єднання сім’ї з близькими родичами. До цієї категорії належать подружжя, батьки і неповнолітні матеріально залежні діти, яких забирає на спонсорство їх близький родич, який має статус резидента або громадянство Канади.
 2. Гуманітарний – можна прийняти участь в програмі допомоги нужденним і біженцям. (Громадян України Канада до цієї категорії не відносить)
 3. Професійне – переїзд в країну для працевлаштування на запрошення від роботодавця..
 4. Імміграція в Канаду без знання французької за програмою AIPP – дана програма поширюється на 5 провінцій. Основні вимоги – це знайти роботодавця, зібрати необхідний пакет документів і скласти іспит з англійської мови мінімум на 4 бали.

Перші дві категорії потрапляють під імміграцію в Канаду без знання мови і без мовного іспиту. Проблеми тільки можуть виникнути на етапі пошуку роботодавця. У місцевих організацій немає законного дозволу на працевлаштування іммігрантів без оформленої робочої візи. Це може викликати ряд проблем не тільки для працівника, але і для роботодавця.

Законодавство передбачає серйозні санкції, аж до депортації. Нелегали в Канаді не потрапляють під амністію. Але це не означає, що офіційно отримати роботу без знання мови, неможливо..

Імміграція в Канаду без вищої освіти

Також варто відзначити можливість імміграції в Канаду без вищої освіти. До цієї категорії відносяться студенти..

Переваги та перспективи, які дає вищу освіту в Канаді:

 1. Вступ без іспитів на базі українського шкільного атестата.
 2. Високий рівень якості освіти.
 3. Доступна ціна на освіту в деяких навчальних закладах.
 4. Перспектива імміграції в Канаду без вищої освіти.
 5. Початок навчального року: травень, вересень, січень.
 6. Можливість офіційно влаштуватися на роботу в період навчання і після випуску.
 7. Тривалість навчання – від 8 міс. до 4 років на вибір.

Відкриття нової пілотної програми імміграції – Rural Immigration Pilot.

Міністерство Громадянства та Імміграції Канади анонсувало відкриття нової пілотної програми імміграції Rural Immigration Pilot.

Ця програма буде відбирати кваліфікованих фахівців в невеликі міста Канади, забезпечуючи кожного кандидата роботодавцем. Після відбору всі члени сім’ї відібраного кандидата отримують статус резидента Канади (вид на проживання). Щоб бути відібраним кандидат повинен мати досвід роботи, що цікавить канадського роботодавця і володіти англійською або французькою мовою на елементарному рівні.

Для отримання більш детальної інформації телефонуйте в наш офіс:

+38(066) 808-36-10 (Vodafone)

ViberWhatsAppMessenger

С 10-00 до 19-00.

Або пишіть на пошту: canadiancenter.office@gmail.com

Чому Канада ?

 • високий рівень безпеки;
 • потужна стабільна економіка;
 • показник працевлаштування випускників один з найвищих в світі;
 • активний розвиток науки, освіти, новітніх технологій;
 • гарна унікальна природа (безліч озер, річок, водоспади, гори, ліси та ін.).

Вимоги до абітурієнтів для подачі заявки

 1. Знання англійської мови. Потрібно мати сертифікати IELTS.
 2. Шкільний атестат (або довідка зі школи, якщо отримання атестата в процесі).

Важливо: вчасно подати заявку на навчання. Заявки приймаються вже за 10 міс. до початку навчання. Кількість місць для іноземців обмежена.

Перспективи після випуску

 1. Залишитися жити і працювати в Канаді.
 2. Повернутися в Україну і почати успішну кар’єру в одній з численних міжнародних компаній.

Освіта в Канаді – це вигідні інвестиції, і шлях до щасливого майбутнього.

Переваги нашого центру


Досвід роботи

Працюємо з 2001 р.

Час

Експерти в області імміграційного і візового законодавства Канади

Вартість

Вартість наших послуг не дорожче, ніж зробити помилку при самостійній подачі і отримати відмову

Результат

Більше 2500 наших сімей проживають в Канаді


Кваліфікована допомога в отриманні робочої візи в Канаду

Компанія Канадський Консультаційний Центр займається усіма питаннями, пов’язаними з імміграцією в Канаду і візовою підтримкою. Наші фахівці надають консалтинговий супровід на всьому етапі імміграційного процесу, проводять консультації з вимог імміграційного законодавства, підбору програми та підготовки пакету документів. Ведемо процес до отримання віз.

Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, звертайтеся за оцінкою ваших шансів на імміграцію і отримуйте професійну консультацію у нашого імміграційного консультанта.

Сьогодні всі процеси імміграції та процедура отримання короткочасних віз проходять в режимі on-line через сайт Міністерства Громадянства та Імміграції Канади. Ми працюємо з клієнтами, які перебувають в різних містах України та в різних країнах.

З повагою,
Тетяна Кундик
Директор Канадського Консультаційно-Імміграційного Центру