Студентська віза

Сьогодні багато людей цікавиться навчанням у Канаді, тому що канадська освіта дуже якісна і визнається в більшості країн світу. Для того, щоб поїхати в Канаду на навчання до коледжу чи університету необхідно отримати студентську візу в Канаду.

Навчання в коледжі TORONTO SCHOOL OF MANAGEMENT

TORONTO SCHOOL OF MANAGEMENT

Перевага коледжу

  1. Високий рівень викладання.
  2. Стажування і робота в Канадських компаніях.
  3. Початок занять стартує в РІЗНІ терміни навчального року
  4. Розумна ціна на навчання іноземних студентів
  5. Невисокі вимоги до знання англійської мови.
  6. Надається проживання в кампусі коледжу.
  7. Коледж знаходиться в центрі Торонто.

Наша компанія так само пропонує навчання в CANADA WEST UNIVERSITY в Ванкувері. Цей Університет приймає на навчання іноземних студентів починаючи з 17 років (програма навчання HIgh School). Так само пропонуються програми бакалавра, магістра та MBA за різними спеціальностями
– BACHELOR of COMMERCE,
– BACHELOR of ARTS in BUSINESS COMMUNICATION,
– ASSOCIATE of ARTS DEGREE,
– MASTER of BUSINESS ADMINISTRATION,
– MBA FOUNDATION.
Початок навчання на Ваш вибір семестри стартують у жовтні, січні, квітні і липні.
Вартість навчання від 12,000 CAD в залежності від обраної програми і кількості семестрів (років).

Студентські візи наших клієнтів:

Студенческие визы наших клиентов
Студенческие визы наших клиентов
Студенческие визы наших клиентов

Студентська віза необхідна кандидату на навчання в Канаді в тому випадку, коли передбачається навчання не менше ніж півроку, тобто один повний семестр з повною зайнятістю (стаціонарне навчання) або більше півроку (1-2 або більше років). Якщо ви плануєте навчатися в Канаді менше 6 місяців, наприклад, на мовних курсах або отримати будь-який професійний сертифікат чи пройти будь-який тренінг, то вам видадуть НЕ студентську візу, а візу відвідувача (Visitor visa). Відповідно готуються різні пакети документів і заповнюються різні анкети. Це пов’язано з вимогами закону про видачу візи в Канаду. Кожен тип візи регламентується своїм законодавчим розділом, і ви повинні відповідати вимогам цього закону.

Для того, щоб отримати студентську візу в Канаду необхідно мати запрошення на навчання в канадський коледж або університет та офіційний лист про зарахування в даний навчальний заклад. Після цього кандидат повинен підготувати свій пакет необхідних документів і анкет для звернення до Візового Центру Канади. Необхідним і дуже важливим документом для прийняття рішення візовим офіцером про видачу студентської візи є мотиваційний лист потенційного студента. Так само необхідна наявність мовного тесту, як підтвердження вашого рівня знань англійської / французької мови. Терміни прийняття рішення по студентській візі займають 5-6 тижнів. Потенційному студенту може бути призначено інтерв’ю з візовим офіцером.

Переваги нашого центру


Досвід роботи

Працюємо з 2001 р.

Час

5 – 6 тижнів

Вартість

від 250 y.e

Результат

Навчання в Канаді


Важлива інформація

Для того, щоб вас зарахували на навчання в канадський коледж чи університет з початку академічного року (зазвичай навчання починається у вересні), ви повинні отримати запрошення на навчання в коледжі / університеті Канади не пізніше січня-лютого поточного року, а почати спілкування з навчальним закладом Канади необхідно ще раніше, тому що чимало часу йде на листування з навчальним закладом, підготовкою і наданням коледжу / університету необхідних документів, підготовлених в певному форматі, здачу мовного тесту IELTS / DALF. Отже, тільки після цього можна готувати пакет необхідних документів для отримання студентської візи. До того ж сам процес розгляду ваших документів на студентську візу займає певний час. Початок навчання у вересні був наведений у якості прикладу щодо термінів підготовки до навчання і оформлення візи. Початок навчання в канадських навчальних закладах може бути в різних місяцях року (січень, травень і т.д).

Студентська віза в Канаду

Якщо вас цікавить питання, як отримати студентську візу в Канаду і в якому вигляді подаються документи на студентську візу в Канаду, ви можете звернутися в наш офіс. Наші фахівці нададуть вам професійну консультацію по студентській візі. Допоможуть з вибором навчального закладу в Канаді, підберуть для Вас цікаву для вас спеціальність і програму навчання в Канаді, допоможуть отримати запрошення на навчання в коледжі / університеті Канади та оформити необхідний пакет документів, анкет для отримання студентської візи у Візовому Центрі Канади

Студентські візи в Канаду наших клієнтів

Як отримати студентську візу в Канаду

С уважением,
Татьяна Кундик
Директор Канадского Консультационно-Иммиграционного Центра