Навчання в Канаді

Навчання і система освіти Канади

Освіта в Канаді на цей час вважається однією з кращих у світі. Перш ніж відправлятися на навчання до Канади необхідно детально вивчити систему вищої освіти Канади, отримати інформацію про різні програми навчання, їх вартості, вимоги коледжів і університетів, про вартість оренди житла в тому чи іншому місті і провінції Канади.

Тоді ваше навчання буде максимально ефективним і розумно витратним. Всю цю інформацію Ви можете отримати в офісі нашої компанії «Канадський Консультаційний Центр».

Співробітники нашого центру пропонують Вам на вибір кілька коледжів або університетів в різних містах Канади за обраних вами спеціальністю. У Вас буде можливість порівняти програми навчання в різних навчальних закладах Канади, вартість навчання, вимоги до потенційного студента, вартість життя та оренди житла в різних регіонах Канади.

Навчання в коледжі TORONTO SCHOOL OF MANAGEMENT

TORONTO SCHOOL OF MANAGEMENT

Перевага коледжу

 1. Високий рівень викладання.
 2. Стажування і робота в Канадських компаніях.
 3. Початок занять стартує в РІЗНІ терміни навчального року
 4. Розумна ціна на навчання іноземних студентів
 5. Невисокі вимоги до знання англійської мови.
 6. Надається проживання в кампусі коледжу.
 7. Коледж знаходиться в центрі Торонто.

Наша компанія так само пропонує навчання в CANADA WEST UNIVERSITY в Ванкувері. Цей Університет приймає на навчання іноземних студентів починаючи з 17 років (програма навчання HIgh School). Так само пропонуються програми бакалавра, магістра та MBA за різними спеціальностями
– BACHELOR of COMMERCE,
– BACHELOR of ARTS in BUSINESS COMMUNICATION,
– ASSOCIATE of ARTS DEGREE,
– MASTER of BUSINESS ADMINISTRATION,
– MBA FOUNDATION.
Початок навчання за Вашим вибором – семестри стартують з жовтня, січня, квітня і липня.
Вартість навчання від 12,000 CAD в залежності від обраної програми і кількості семестрів (років).

Вступні вимоги для абітурієнтів до навчальних закладів Канади

Освіта в Канаді

Освіта в Канаді має ряд особливостей через переважання в країні двох мов.

Оскільки Канада ділиться на англомовну і на франкомовну частини (франкомовна – це Квебек), дуже важливо визначитися якою мовою студент буде проходити навчання в Канаді – англійською або французькою.

Більшість навчальних закладів англомовної частини країни надає навчання в Канаді для іноземців англійською мовою, хоча тут ви зможете знайти навчання і французькою. Деякі університети навчають тільки англійською або тільки на французькому.

Навчання в Канаді та проживання

Деякі коледжі та університети надають проживання у своєму гуртожитку. Проживання в гуртожитку дозволить значно заощадити кошти на оренду житла.

Якщо Вас цікавить навчання в Канаді для українців, звертайтеся в наш офіс за консультацією і наші фахівці допоможуть Вам підібрати навчальний заклад в Канаді, допоможуть в зарахуванні до коледжу / університету і повністю оформлять пакет документів для отримання студентської візи.

Робота під час навчання в Канаді

Іноземні студенти під час навчання в канадських коледжах і університетах Канади мають право працювати 20 годин на тиждень, а під час канікул 40 годин в тиждень. Працювати під час навчання в коледжі / університеті – є нормою для Канади. Це непогана підмога до бюджету, плюс мовна практика і спілкування в канадському суспільстві. Причому, підробляють студенти з сімей різного достатку. Під час канікул іноземні студенти мають право працювати 40 годин на тиждень.

Багато коледжів університети після закінчення навчання працевлаштовують багатьох своїх студентів в Канаді.

Як виїхати вчитися в Канаду

Процес імміграції для іноземних студентів в Канаді – посвідка на проживання і статус резидента.

Навчання в Канаді цікаво ще й тим, що провчившись в канадському коледжі чи університеті два академічних року, іноземний студент може подавати документи на імміграцію не виїжджаючи з Канади.

Перебуваючи на території країни студент отримує статус резидента Канади – посвідку на проживання. І тоді він може користуватися всіма соціальними захистами і правами, крім права брати участь у виборах. Маючи посвідку на проживання, не потрібно буде оформляти дозвіл на роботу, оплачувати страховку на медицину і т.д. Як бачите, освіту в Канаді має ряд переваг.

Після того, як іноземний студент отримує посвідку на проживання (статус резидента Канади), він повинен дотримуватись певної вимоги до проживання: з дня отримання цього статусу необхідно прожити в Канаді від 3 до 6-ти років, щоб не втратити статус резидента і мати можливість подати прохання на отримання канадського паспорта.

Маючи канадський паспорт, Ви можете пересуватися безвізово по всій Європі, в’їжджати без візи в усі країни Британської Співдружності та ін.

Переваги нашого центру


Досвід роботи

Працюємо з 2001 р.

Час

5 – 6 тижнів

Вартість

від 250 y.e

Результат

Навчання в Канаді


Допомога для абітурієнтів в коледжі і університети Канади

У нашому офісі вам допоможуть підібрати програму навчання в Канаді в коледжі чи університеті, програми навчання на мовних курсах. Ви можете отримати послуги з підготовки пакету документів на отримання канадської освіти та студентської візи.

Канадський Консультаційний Центр підбирає програми навчання в Канаді для українців з урахуванням можливостей і побажань студента. Вартість навчання і проживання в Канаді може значно відрізнятися в різних містах і провінціях Канади.

У нашому офісі ви так само можете отримати кваліфіковану консультацію з оформлення гостьової візи для ваших батьків під час навчання в Канаді.

Студентські візи в Канаду наших клієнтів

Часті питання про освіту в Канаді

Як вчинити і здобувати освіту в Канаді?

В першу чергу необхідно вирішити 3 основні завдання:

 1. визначитися з коледжем або університетом
 2. зібрати і відправити до навчального закладу усі документи і отримати лист про зарахування
 3. отримати студентську візу в Канаду

Більш докладніше про те, як вступити до університету в Канаді, і про всі етапи, які потрібно пройти, щоб вчитися в Канаді, читайте тут

Популярні університети і коледжі в Канаді

Niagara College – коледж прикладних мистецтв і технології. Вартість навчання за рік – від 12000 CA.

Humber Institute – один з найбільших державних навчальних закладів Канади. Дуже популярний серед українських студентів. Вартість за навчання за рік – від 14000 СА. Більш докладно про відомих коледжах і університетах Торонто читайте тут

Universite de Montreal (Montreal) – університет вважається одним з найбільших франкомовних навчальних закладів в світі. Вартість навчання від 9,175 USD / рік

Universite McGILL (Montreal) –займає 1 місце в Канаді серед медичних університетів (Maclean’s) і 30-е в світі (QS World University Rankings). Вартість навчання від 27,390 USD / рік. Більш докладно про відомих коледжах і університетах Квебека читайте на сторінці

Чи можна працювати під час навчання в Канаді?

Студентам можна працювати:

 • On campus (на території університету) до 20 годин на тиждень
 • Off campus (за межами університету) щонайбільше20 годин на тиждень
 • Програми Co-Op – оплачуване стажування за фахом
Скільки коштує навчання в Канаді?

Освіта в Канаді буде коштувати в середньому від 10000 до 15000 USD в рік. Без урахування проживання та інших студентських витрат.

З повагою,
Тетяна Кундик
Директор Канадського Консультаційно-Імміграційного Центру