Як вступити до університету в Канаді

Як вступити до університету Канади?

Як вступити до університету в Канади з України за наявності повного пакета документів цілком реально. Також Ви можете через навчання в місцем університеті отримати посвідку на проживання на постійній основі. Імміграція в Канаду за допомогою навчання в цій країні – реальний шанс для молоді. Тому бажаючих виїхати вчитися в Канаду становится всё больше. Як виїхати вчитися в Канаду?Як вступити до університету в Канаді? Ці питання цікавлять багатьох. Спробуємо «пролити світло» на ці перспективи. І доведемо Вам, що вчитися в Канаді реально і можливо.

як вступити до університету в канаді

Вибір університету в Канаді

Зрозуміло, майбутню професію і вуз або коледж потрібно вибирати виходячи зі своїх талантів. Однак більшість абітурієнтів, все-таки, мають намір в перспективі монетизувати свої таланти. Тому перш, ніж дізнаватися, як вступити до університету в Канаді, бажано знайти баланс між своїми бажаннями і об’єктивної ситуацією на ринку праці..

Ще більш важливим є вибір місця навчання для бажаючих емігрувати в Канаду через навчання. Переважно здобувати фах зі списку найбільш затребуваних. І вибирати державні університети Канади – так буде простіше потім іммігрувати. Крім того, слід вибирати курс навчання тривалістю від двох років.

як вступити в канадський університет
Етапи, які потрібно пройти щоб вчитися в Канаді

Етап 1: Вибрати відповідні вузи.

Етап 2: Вибрати спеціалізацію.

Етап 3: Вибрати програму.

Етап 4: Зареєструватися в електронній системі подачі заявок або на сайті університету.

Етап 5: Підготувати документи для заявки на вступ.

Етап 6: Пройти IELTS – тест, який підтверджує знання англійської.

Етап 7: Здати SAT або ACT – тести на знання шкільної програми.

Етап 8: Оплатити збір за розгляд заявки.

Етап 9: Відправити заявку і дочекатися відповіді вузу.

Ми вам допоможемо пройти всі ці етапи без проблем і в короткі терміни.

Як вступити до університету в Канади?

Як вступити до університету Канади з України
Щоб вступити в канадський вуз або коледж, потрібно підготуватися заздалегідь. Відразу відзначимо, що надходження може бути навіть трохи простіше, ніж у вітчизняний вуз. Але і складності теж є.

Що врахувати абітурієнтам, які бажають навчатися в Канаді:

  1. Мова. Вам буде потрібно знання мови – англійської або французької мов для бажаючих навчатися в провінції Квебек. Краще, якщо ви заздалегідь подбаєте сертифікатом IELTS (англійська) або TEF (французька мова). Кількість балів, потрібне для надходження, встановлює сам вуз. Зазвичай це від 6-ти до 7,5 балів.
  2. Документи. У вас має бути повна середня освіта, щоб вчитися у вузі, і диплом бакалавра, щоб вступати до магістратури. Потрібно зробити переклад, апостилізацію, нострифікацію документів. Краще довірити це спеціальної фірмі-посереднику.
  3. Фінанси. У вас повинно бути достатньо коштів на оплату навчання, дороги, проживання, харчування в Канаді. Якщо навіть ви знайдете можливість вчитися безкоштовно, то від витрат на квитки, харчування та житло нікуди не дітися. Можна частково заощадити, якщо вступити до вузу, який має свій кампус (гуртожиток).

Це загальні моменти, а конкретні вимоги по надходженню виставляє сам вуз. Якщо ваша кандидатура відповідає всім вимогам – вам надсилають запрошення на навчання. Це запрошення стане підставою для отримання навчальної візи і виїзду в Канаду. Якщо виникають труднощі в тому, щоб розібратися у вимогах – звертайтеся до фахівців. Тепер ви, в цілому, уявляєте, як поїхати вчитися в Канаду.

вчитися в канаді

Дізнатися вартість навчання в Канаді:

Питання яке цікавить кожного, хто вирішив отримати якісну освіту в Канаді. Дізнатися вартість Ви можете в розділі: Вартість навчання в Канаді

Успіхів в надходженні і навчанні!

З повагою,
Тетяна Кундик
Директор Канадського Консультаційно-Імміграційного Центру