Візи в Канаду

17 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ КАНАДА АНОНСУВАЛА НОВИЙ ЗАКОН ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ВІЙНИ В УКРАЇНІ – CANADA-UKRAINE AUTHORIZATION FOR EMERGENCY TRAVEL (CUAET) – ДОЗВІЛ НА ЕКСТРЕНУ ПОЇЗДКУ ДО КАНАДИ. Цей Закон дасть можливість отримати тимчасову посвідку на проживання в Канаді для громадян України.

Для участі в цій програмі необхідно мати українське громадянство! Подати документи можливо на одну з двох типів віз:

Процес оформлення файлу (подачі ЗАЯВКИ) можливий тільки в режимі ON-LINE через сайт Міністерства громадянства та імміграції Канади.

Для отримання більш детальної інформації щодо нового Закону для громадян України звертайтеся до нашого центру за тел: + 38-066-808-36-10. Пишіть нам Viber, WhatsApp, Telegram :+38-066-808-36-10

У зв’язку з великою кількістю дзвінків, прохання писати на VIBER, WhatsAPP або TELEGRAM: +38-066-808-36-10.


Канадський Консультаційний Центр надає допомогу в отриманні всіх типів візи в Канаду без вашої присутності в візовому центрі Канади. Швидко, професійно, надійно!

  • Заповнюємо всі необхідні анкети відповідно до вимог посольства Канади;
  • Робимо сертифіковані переклади всіх документів на англійську або французьку мову;
  • Консультуємо з підготовки пакету документів;
  • Готуємо пакет документів у візовий центр Канади;
  • Надаємо допомогу в оплаті консульського збору.

З іногородніми клієнтами працюємо дистанційно.

Візи в Канаду від Канадського Консультаційного Центру:

Кожен тип візи видається на основі певного закону Канади про видачу віз. Для того, щоб отримати візу в Канаду того чи іншого типу, кандидат повинен відповідати вимогам закону, який лежить під кожним типом візи в Канаду. Всі візи, крім імміграційної, видаються на тимчасовий в’їзд, тобто після закінчення терміну дії візи ви повинні покинути Канаду, інакше будете вважатися порушником візового режиму Канади і наступного разу Візовий Центр Канади відмовить вам в отриманні короткочасної канадської візи. Візи в Канаду вклеюються в паспорт, термін дії якого не менше 1 року

віза в Канаду

Візи в Канаду для українців

Короткочасна Канадська віза для українців, віза в Канаду для громадян України та резидентів України, видається Візовим Центром Канади в Києві і у Львові. Терміни розгляду візи в Канаду для українців займають зазвичай 5-10 робочих днів. Студентська і робоча віза в Канаду для українців видається протягом 4-6 тижнів.

Як відкрити візу в Канаду в Україні

Для отримання візи (туристичної, гостьової) кандидат повинен зібрати пакет документів, правильно заповнити анкети on-line через сайт Міністерства Громадянства та Імміграції Канади, сплатити консульський збір on-line. Канадський Консультаційний Центр допоможе вам відкрити візу в Канаду в Україні, підготувавши всі необхідні для цього документи. У сьогоднішній непростій політичній ситуації канадська влада висуває дуже жорсткі вимоги для тих, хто хотів би відкрити візу з України в Канаду. Дуже важливо всім цим вимогам відповідати і підготувати потрібний пакет документів і правильно заповнити анкети.

Як оформити візу в Канаду?

Для того, щоб отримати візу, а не відмову в ній, ваш пакет документів повинен бути оформлений бездоганно і відповідно до візових вимог.

Канадський Консультаційний Центр надає допомогу в оформленні віз до Канади. Наші співробітники допоможуть вам заповнити всі необхідні анкети, зробити переклади документів, зробити on-line оплату консульських платежів і т.д. Оформлення туристичної візи в Канаду сьогодні може проходити тільки одним шляхом – це on-line подача. Щоб отримати допомогу в оформленні канадської візи ви можете зателефонувати в наш офіс і домовитися про консультації та отримати більш детальну інформацію про те, як правильно оформити візу в Канаду. Оформлення візи в Канаду в нашому офісі може проходити без вашої присутності, але Вам необхідно з’явитися до Візового Центру особисто для здачі відбитків пальців.

Як отримати візу в Канаду в Україні

Щоб отримати візу в Канаду з України (туристичну / гостьову) кандидат повинен зібрати пакет документів, правильно заповнити анкети on-line через сайт Міністерства Громадянства та Імміграції Канади, сплатити консульський збір on-line. А також документально переконати візового офіцера в тому, що по закінченню подорожі кандидат покине Канаду. У зв’язку з тим, що з 2013 року інтерв’ю за туристичними візами не призначаються, дуже важливо надати до Візового Центру переконливі документи, що дозволяють візовому офіцерові прийняти позитивне рішення про видачу візи. Канадський Консультаційний Центр допоможе вам отримати канадську візу в Україні. У наших фахівців ви зможете отримати кваліфіковану консультацію по підготовці пакету документів для туристичної / гостьової візи, заповнити всі необхідні анкети, зробити переклад документів, скласти план екскурсій по Канаді і т.д. Отримання візи в Канаду зазвичай займає 5-10 робочих днів. Якщо у вас виникли питання про те, як отримати візу в Канаду, звертайтеся в наш Центр.

Скільки коштує віза в Канаду

Часте питання наших клієнтів: «Скільки коштує віза в Канаду?» або «Які ціни на канадські візи?» Канадське Посольство в Україні, як і інші посольства беруть певну суму грошей за свої послуги. Отримання будь-якого типи візи вважається послугою. Вартість візи в Канаду для українців (туристичної / гостьовий) – 100 канадських долларів . Можна сказати, що це і є вартість канадської візи. Цей збір можна оплатити банківською картою.

Візи в Канаду з України

Наших клієнтів так само цікавить питання, чи можна звернутися в Канадське Посольство в іншій країні для отримання візи в Канаду. Для громадян України та резидентів України передбачена процедура отримання візи в Канаду з України, тобто ви маєте можливість звернутися за туристичною / гостьовою візою тільки на території України (Київ або Львів), за винятком деяких випадків. Наприклад, ви маєте дозвіл на проживання ще якоїсь країни або тривалу візу на перебування в іншій країні. Віза в Канаду з України передбачає ваше звернення в локальний офіс на Україні. Якщо вас цікавить отримання візи в Канаду з України, звертайтеся в наш офіс

Візи в Канаду в Києві – Канадський Консультаційний Центр

Компанія Канадський Консультаційний Центр знаходиться в Києві і надає послуги з візової підтримки з 1996 року. Наша компанія успішно готує пакети документів для отримання візи в Канаду в Києві. У нашому Центрі ви можете отримати консультацію з отримання будь-якого типу візи в Канаду, заповнити анкети і т.д. Ми надаємо повний комплекс послуг з підготовки необхідного пакету документів для успішного отримання візи в Канаду. Оформлення візи в Канаду в нашому офісі може проходити без вашої присутності. Така послуга зазвичай цікава тим, хто не проживає в Києві. Якщо вас цікавить віза в Канаду в Києві, звертайтеся в наш офіс в робочі дні. Ми працюємо за попереднім записом

З 1 січня 2015 року відкрито нову Програму імміграції на англомовну Канаду – FSWP (федеральна програма для фахівців- Express Entry). Згідно з новими вимогами кожен кандидат на імміграцію в Канаду повинен зробити евалюації (оцінку) свого диплома в Канаді у відповідній канадської організації і здати мовний тест (IELTS або TEF). Після цього необхідно пройти електронну реєстрацію в Міністерстві імміграції Канади.

Компанія “Канадський Консультаційний Центр” надає допомогу в евалюації дипломів в Канаді, в заповненні електронних анкет, а також в подальшому юридичному супроводі всього імміграційного процесу.

Візи наших клієнтів, отримані під час карантину

Гостьова віза в Канаду

Туристична віза в Канаду і гостьова віза в Канаду – це один і той же тип візи. Називають її по-різному тому, що документи від канадської сторони відрізняються. Якщо вас запрошує в Канаду приватне особа- друг або родич, то таку візу називають -гостевая віза в Канаду, а якщо ви їдете в туристичну подорож, то таку візу називають -туристична віза в Канаду. Хоча це одна і та ж віза.

Гостьова віза в Канаду (вона ж туристична) видається на термін перебування від 6 місяців до 10 років. Це залежить від багатьох факторів. Всю інформацію про отримання гостьової візи, ви можете отримати, записавшись на консультацію в наш офіс. Наш консультант розповість вам, які документи необхідні від канадської сторони, і який пакет документів необхідний від кандидата на отримання гостьової візи

Гостьові візи в Канаду наших клієнтів

Студентська віза

Студентська віза в Канаду видається на передбачуваний, оплачений термін навчання в Канаді, але зазвичай не більше, ніж на рік. Якщо студент продовжує навчання в Канаді більше одного року, то він повинен звернутися до Візового Центру з проханням подовжити цей термін або отримати нову студентську візу. Студентська віза дозволяє студенту працювати в Канаді не більше 20 годин на тиждень..

Студентські візи в Канаду наших клієнтів

Бізнес Віза в Канаду

Бізнес віза в Канаду передбачає обов’язкову наявність в Канаді бізнес партнерів або поїздку на будь-яку конференцію, або виставку з обов’язковим наданням запрошення на цю подію і планом його заходів.

Для того, щоб звернутися за отриманням Бізнес Візи в Канаду кандидат повинен документально довести свою бізнес мету відвідання Канади. Наприклад, наявність бізнес партнера в Канаді або участь в якійсь конференції або виставці. Бізнес Віза в Канаду вимагає значного пакета документів. У нашому офісі ви можете отримати консультації за всіма типами віз до Канади.

Імміграційна віза в Канаду.

Імміграційні візи в Канаду видаються кандидатам, які успішно пройшли процес імміграції. Процес імміграції починається в Міністерстві Громадянства та Імміграції Канади і закінчується зазвичай в офісі Канадського Посольства в Україні, де кандидати отримують свої закордонні паспорти з імміграційними візами в Канаду.

Для получения иммиграционной визы в Канаду необходимо пройти Процедуру Независимой Иммиграции в Канаду, которая доступна многим специалистам нашей страны. Самые популярные Программы Иммиграции в Канаду – это Express Entry (англоязычная Канада) и Программа Иммиграции Квебека. В результате успешного прохождения одной из программ кандидаты получают иммиграционную визу.

Імміграційні візи в Канаду наших клієнтів

Робоча віза в Канаду.

Отримання робочої візи передбачає наявність контракту з канадським роботодавцем, але це не є обов’язково. Якщо ви іммігріруете по експрес програмі, то запрошення від канадської компанії в будь-якому випадку додасть Вам шансів

Робочі візи в Канаду наших клієнтів

Візи в Канаду для українців

Для отримання короткочасної візи в Канаду для українців необхідно звертатися в локальні візові центри або в посольство Канади в Україні. Для отримання імміграційної візи документи подаються до Міністерства Імміграції Канади. Візи в Канаду для українців нічим не відрізняються від віз, які видаються іншим громадянам, крім тих країн, які Канада приймає без віз (наприклад, Євросоюз). Для того, щоб отримати інформацію про візу в Канаду для українців, звертайтеся в наш офіс. Для отримання імміграційної візи, національність і громадянство ніякого значення не мають. Для імміграції існують інші критерії відбору. Про них ви можете дізнатися на інших сторінках нашого сайту і на консультації з нашим фахівцем

Оформлення та отримання візи в Канаду

Щоб відповісти на питання: «як отримати візу в Канаду», необхідно знати який тип візи вас цікавить, яка мета вашої поїздки в Канаду. Від цього буде залежати, який пакет документів необхідно підготувати і які вимоги ви повинні виконати. Якщо мова йде про імміграцію, то оформлення візи в Канаду в Україні, слід почати з оцінки ваших даних на імміграцію і отримання кваліфікованої консультації з цього процесу. Якщо Вас цікавить отримання візи в Канаду в Києві з метою імміграції, ви можете записатися на консультацію з нашим фахшвцем. Якщо ви будете відповідати всім юридичним вимогам Міністерства Громадянства та Імміграції Канади, то ви зможете отримати візу в Канаду.

Консультації щодо віз в Канаду.

Компанія «Канадський Консультаційний Центр» проводить консультації з візами в Канаду. Залежно від мети вашої поїздки, наш консультант допоможе підібрати вам потрібний тип візи або імміграційну програму, найбільш підходящу вашій родині, розповість про консульські платежах, необхідні документи, про етапи проходження процесу імміграції, ознайомить вас з вимогами імміграційного процесу, мовних тестах, евалюації (оцінки ) дипломів (для федерального процесу EXPRESS ENTRY), допоможе вам скласти поетапний план імміграції, грунтуючись на Законі про Імміграцію. Для наших клієнтів наш Центр надає так само повний юридичний супровід імміграційного процесу, робить евалюації (оцінку) дипломів в Канаді, заповнює всі необхідні анкети і декларації, переводить документи і багато іншого.
Якщо Вас цікавить отримання візи в Канаду або консультації з цього питання – звертайтеся за тел. (066) 808-36-10.

КАНАДА ОГОЛОШУЄ НОВІ ВИМОГИ ДО ПОДОРОЖЕЙ ДЛЯ МАНДРІВНИКІВ, ЩО ПРИБУВАЮТЬ ДО КАНАДИ

ОСТАННІ ВИМОГИ ДО КАРАНТИНУ – ОНОВЛЕННЯ ОБМЕЖЕННЯ НА ПОДОРОЖІ ДО КАНАДИ

З повагою,
Тетяна Кундик
Директор Канадського Консультаційно-Імміграційного Центру