Робоча віза в Канаду

Робоча віза в Канаду – з’явилися нові можливості імміграції для кандидатів без вищої освіти і з невисоким рівнем англійської мови. Для візи в Канаду відкриті дві пілотні програми імміграції.

Atlantic Immigration Pilot та Rural Immigration Pilot. У цих програмах залучений канадський роботодавець, який уповноважений урядом Канади наймати на роботу іноземних фахівців, підписувати з ними робочий контракт та отримувати на нього удобрення провінції на отримання посвідки на проживання в Канаді (Статус Резидента Канади).

Робоча віза в Канаду з України

Rural Immigration Pilot – це пробна програма, буде діяти 5 років. Вона унікальна, тому що для участі не потрібно мати вищу освіту або в досконало знати англійську. Щоб взяти участь в програмі вам потрібно знайти роботодавця, який готовий вас прийняти на роботу.

Канадський уряд запустив цю програму для того, щоб розвивати не тільки мегаполіси, а й невеликі міста. У 2020 році ця програма почала діяти в одинадцяти населених пунктах:

 • Великий Садбері;
 • Норт-Бей;
 • Тіммінс;
 • Су-Сент-Марі;
 • Тандер-Бей;
 • Брендон;
 • Альтона;
 • Мус-Джо;
 • Clares;
 • Вернон;
 • Кутеней.

В описі програми на офіційному сайті ви можете зустріти вимогу «заручитися підтримкою від спільноти». Але не хвилюйтеся. Під словом співтовариство канадський уряд має на увазі місто.

Підтримка – це Документ Схвалення Провінції про те, що влада цієї Провінції не заперечують проти найму іноземного працівника і подальшого отримання статусу резидента (посвідки на проживання) цим працівником і членів його сім’ї.

Канадскі літаки архітектура КанадиКанадці верхом на коняхГранд-готель

У всіх цих міст є свій сайт. На цьому сайті ви знайдете фотографії і багато корисної інформації про податки, зарплати, страхування і так далі. Але найцікавіше: там можна знайти роботу.

Програма Atlantic Immigration Pilot працює по чотирьох Північно-Атлантичним провінціям – Нью Брансвік, Нью Фаундленд, Лабрадор і Прінс Едвард.

Вартість оформлення трудової візи в Канаду

Робоча віза в Канаду вартість – 150 CAD плюс супутні витрати по її оформленню: нотаріальне завірення, переклади, складання резюме по канадським вимогам, допомога експертів, пошук роботодавців та ін. Для отримання більш детальної інформації телефонуйте в наш офіс для консультацій.

Документи на робочу візу в Канаду?

Як отримати робочу візу в Канаду? – для отримання необхідно зібрати пакет документів, правильно заповнити анкети on-line, сплатити консульський збір on-line.

У стандартний пакет документів входить:

 1. Офіційне оформлене запрошення від роботодавця (контракт, схвалення провінції або контракт + LMIA).
 2. Диплом та інші документи, які підтверджують рівень освіти і спеціалізацію.
 3. Рекомендаційний лист з попереднього (їх) місця роботи.
 4. Пройдена медична комісія (всі печатки мокрі, підписи – ручкою.
 5. Закордонний та український паспорт в оригіналі + копії.
 6. Довідки про стан банківських рахунків за останні півроку.
 7. Фото по певним вимогам.
 8. Бронь або вже куплені квитки.
 9. Відомості про підготовленому місці проживання в Канаді.

Достопримечательности Канады Жители с флагом КанадыКрасный листок в виде флагаБолельщики в национальной одежде

На цьому список документів на робочу візу в Канаду не закінчується. У кожному конкретному випадку додаються додаткові документи і заповнюються додаткові анкети. Важливо серйозно поставитися до цього етапу, так як можуть бути поставлені непередбачувані питання, які сильно впливають на рішення консульства. Робоча віза в Канаду відкривається на період, який вказаний в контракті роботодавця. У деяких випадках на 10 років.

Відкриття нової пілотної програми імміграції – Rural Immigration Pilot.

Міністерство Громадянства та Імміграції Канади анонсувало відкриття нової пілотної програми імміграції Rural Immigration Pilot.

Ця програма буде відбирати кваліфікованих фахівців в невеликі міста Канади, забезпечуючи кожного кандидата роботодавцем. Після відбору всі члени сім’ї відібраного кандидата отримують статус резидента Канади (вид на проживання). Щоб бути відібраним кандидат повинен мати досвід роботи, що цікавить канадського роботодавця і володіти англійською або французькою мовою на елементарному рівні.

Для отримання більш детальної інформації телефонуйте в наш офіс:

+38(067) 808-36-10 (Київстар)

+38(066) 808-36-10 (МТС)

ViberWhatsAppMessenger

С 10-00 до 19-00.

Або пишіть на пошту: immigration.ccc@gmail.com

Оформлення робочої візи в Канаду для громадян України

Під отриманням будь-якого типу візи, в тому числі і робочої візи, лежить законодавча база, якою керується візовий офіцер при прийнятті рішення. Тому дуже важливо знати і виконати всі юридичні тонкощі і вимоги для отримання позитивного результату – робочої візи в Канаду. Будь-яка невідповідна закону дрібниця або помилка може спричинити відмову у візі.

Довіряйте своє майбутнє професіоналам! Звертайтеся до нас за консультаціями. Наші співробітники мають спеціальну освіту і великий досвід в сфері Візового і Імміграційного Законодавства Канади.

На головній сторінці нашого сайту розміщено Свідоцтво про реєстрацію нашої компанії. Ми працюємо з 2001 року.

Візи наших клієнтів, отримані під час карантину

Для всіх, хто планує вперше їхати на роботу за кордон за робочою візою, рекомендуємо уважно прочитати всі етапи підготовки документів на візу в Канаду. Тут відповіді на всі ваші запитання.

Крок 1. Ви відправляєте нам документи на робочу візу в Канаду:

 • копію українського паспорта (або фото);
 • копію закордонного паспорта (або фото);
 • електронну пошту;;
 • імена батьків (тільки імена).

Ми перевіряємо. Далі платите внесок за реєстрацію і посилаєте чек. Ми відправляємо ваші документи для робочої візи в Канаду. Усе! Далі ви просто чекаєте 3 тижні, а ми оформляємо вам весь пакет. Також буде 2 дзвінки від наших адміністраторів про початок і готовність документів.

Крок 2. Через 3 тижні, ми відправляємо вам весь пакет документів для робочої візи в Канаду Новою Поштою. У пакет входять: запрошення від канадського роботодавця, страховий поліс, заповнена анкета в візовий центр англійською мовою, канадська сім-карта. На пошті потрібно відкрити документи і звіряє особисті дані. Тільки після перевірки оплачуєте решту суми за пакет (на Новій Пошті).

Як отримати робочу візу в Канаду з України? Крок 3. У Кредо Банку або Ідея Банку, а також з 05.06.2020 року – Приват Банк приймає оплату візового збору, плата за візовий збір 14 євро (це збір візового центру за розгляд вашої заявки). З собою обов’язково потрібно мати український і закордонний паспорт. Треті особи не можуть платити ваш збір. У банку відзначають, що хочете оплатити збір за отримання візи.

Крок 4. Через 1-2 дні до вас зателефонують і повідомлять вам дату подачі документів у візовий центр. У певну дату їдете до Візового Центру і подаєте документи. Через 5-7 робочих днів трудова віза в Канаду у вас. Також зараз можлива подача документів дистанційно через кур’єрську службу Нова Пошта (поштового відправлення).

Крок 5. Поки документи готуються, підбираємо вам вакансію. Весь процес оформлення документів на робочу візу в Канаду займає 3 тижні.

Переваги нашого центру


Досвід роботи

Працюємо з 2001 р.

Час

Експерти в області імміграційного і візового законодавства Канади

Вартість

Вартість наших послуг не дорожче, ніж зробити помилку при самостійній подачі і отримати відмову

Результат

Більше 2500 наших сімей проживають в Канаді


Віза для моряка в Канаду

Канада – це морська держава, отже, на законодавчому рівні описані всі вимоги щодо перетину водних кордонів. Для перетину морської акваторії Канади потрібна робоча віза в Канаду для українців. Її оформлення супроводжується своїми труднощами, з якими важко впоратися новачкам.

Документи для оформлення морської візи в Канаду

Для того, щоб оформити морські робочі візи в Канаду для українців важливо зібрати наступні документи:

 1. Виклик від роботодавця або контракт з ним. Важливо, щоб на документах було вказано всі дані заявника та поставлені мокрі печатки.
 2. Український і закордонний паспорт в оригінальному вигляді + копії.
 3. Паспорт моряка в оригінальному вигляді + копії.
 4. Виписки з банківських рахунків, що засвідчують наявність достатнього балансу.
 5. Лист від агентства, в якому описується мета візиту, його тривалість, посаду, розмір окладу і інша інформація.
 6. Документи для канадської візи моряка доповнюються фотографіями.

Звертаємо увагу, щоб здійснити виїзд до Канади по робочій візі, всі документи, копії та сертифікати повинні бути завірені нотаріально, плюс до всього, документи в обов’язковому порядку переводяться на франц. і англ. мови (з нотаріальним посвідченням). Канадська віза для моряків може бути оформлена на період від двох до десяти років в залежності від типу прохання.

Ціна на оформлення канадської морської візи

Робоча віза в Канаду ціна в 2021 Залежить від обраних пакета послуг:

 1. Віза моряка в Канаду пакет «Стартовий» – 50 євро. У нього входить консультація експертів і заповнення необхідних анкет.
 2. Морська віза в Канаду пакет «Стандарт повний» – 90 євро. У Дану пропозицію входити комплексна підтримка експертів, аналітичні дії відносно можливості отримання візи, заповнення анкети, підготовка до співбесіди, перевірка всіх документів, допомога оплати зборів і доставка візи в будь-який населений пункт країни.
 3. Робоча віза в Канаду з України пакет «Повний» + гарантія. – 300 євро. Включає всі перераховані вище послуг + гарантії. Якщо консульство дає негативні відповідь, оплата за оформлення візи не стягується.

Отримання морської канадської візи займає в середньому 15-21 день.

Кваліфікована допомога в отриманні робочої візи в Канаду: Канадський Консультаційний центр

Щоб оформити візу в нашому центрі, виконайте п’ять простих кроків:

 1. Зв’яжіться з нашими операторами і отримаєте консультацію абсолютно безкоштовно.
 2. Передайте або підвезіть до нас в офіс пакет документів.
 3. Оформленням канадської візи для моряка займаються професіонали.
 4. Внесіть авансову оплату для того, щоб ми почали оформляти візу.
 5. Отримайте в офісі або через відділення «Нової пошти» пакет документів і внесіть решту оплати.
 6. Надайте готові документи до Візового центру і чекайте схвалення.

Ми зі свого боку надаємо доступну вартість канадської морської візи, стовідсоткову гарантію якості роботи на кожному етапі. Офіс працює в штатному режимі, а заявки приймаються протягом робочого дня. Чи плануєте виїзд до Канади по робочій візі, але боїтеся складнощів, не панікуйте, ми допоможемо.

З повагою,
Тетяна Кундик
Директор Канадського Консультаційного Центру