Робоча віза в Канаду

17 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ КАНАДА АНОНСУВАЛА НОВИЙ ЗАКОН ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ВІЙНИ В УКРАЇНІ – CANADA-UKRAINE AUTHORIZATION FOR EMERGENCY TRAVEL (CUAET) – ДОЗВІЛ НА ЕКСТРЕНУ ПОЇЗДКУ ДО КАНАДИ. Цей Закон дасть можливість отримати тимчасову посвідку на проживання в Канаді для громадян України.

Для участі в цій програмі необхідно мати українське громадянство! Подати документи можливо на одну з двох типів віз:

Процес оформлення файлу (подачі ЗАЯВКИ) можливий тільки в режимі ON-LINE через сайт Міністерства громадянства та імміграції Канади.

Для отримання більш детальної інформації щодо нового Закону для громадян України звертайтеся до нашого центру за тел: + 38-066-808-36-10. Пишіть нам Viber, WhatsApp, Telegram :+38-066-808-36-10

У зв’язку з великою кількістю дзвінків, прохання писати на VIBER, WhatsAPP або TELEGRAM: +38-066-808-36-10.


Робоча віза в Канаду – з’явилися нові можливості імміграції для кандидатів без вищої освіти і з невисоким рівнем англійської мови. Для візи в Канаду відкриті дві пілотні програми імміграції.

Atlantic Immigration Pilot та Rural Immigration Pilot. У цих програмах залучений канадський роботодавець, який уповноважений урядом Канади наймати на роботу іноземних фахівців, підписувати з ними робочий контракт та отримувати на нього удобрення провінції на отримання посвідки на проживання в Канаді (Статус Резидента Канади).

Робоча віза в Канаду з України

Робочі візи наших клієнтів

Рабочие визы наших клиентов

Рабочая виза в Канаду

Рабочая виза в Канаду
Рабочая виза в Канаду

Rural Immigration Pilot – це пробна програма, буде діяти 5 років. Вона унікальна, тому що для участі не потрібно мати вищу освіту або в досконало знати англійську. Щоб взяти участь в програмі вам потрібно знайти роботодавця, який готовий вас прийняти на роботу.

Канадський уряд запустив цю програму для того, щоб розвивати не тільки мегаполіси, а й невеликі міста. У 2020 році ця програма почала діяти в одинадцяти населених пунктах:

 • Великий Садбері;
 • Норт-Бей;
 • Тіммінс;
 • Су-Сент-Марі;
 • Тандер-Бей;
 • Брендон;
 • Альтона;
 • Мус-Джо;
 • Clares;
 • Вернон;
 • Кутеней.

В описі програми на офіційному сайті ви можете зустріти вимогу «заручитися підтримкою від спільноти». Але не хвилюйтеся. Під словом співтовариство канадський уряд має на увазі місто.

Підтримка – це Документ Схвалення Провінції про те, що влада цієї Провінції не заперечують проти найму іноземного працівника і подальшого отримання статусу резидента (посвідки на проживання) цим працівником і членів його сім’ї.

Канадскі літаки архітектура КанадиКанадці верхом на коняхГранд-готель

У всіх цих міст є свій сайт. На цьому сайті ви знайдете фотографії і багато корисної інформації про податки, зарплати, страхування і так далі. Але найцікавіше: там можна знайти роботу.

Програма Atlantic Immigration Pilot працює по чотирьох Північно-Атлантичним провінціям – Нью Брансвік, Нью Фаундленд, Лабрадор і Прінс Едвард.

Вартість оформлення трудової візи в Канаду

Робоча віза в Канаду вартість – 150 CAD плюс супутні витрати по її оформленню: нотаріальне завірення, переклади, складання резюме по канадським вимогам, допомога експертів, пошук роботодавців та ін. Для отримання більш детальної інформації телефонуйте в наш офіс для консультацій.

Документи на робочу візу в Канаду?

Як отримати робочу візу в Канаду? – для отримання необхідно зібрати пакет документів, правильно заповнити анкети on-line, сплатити консульський збір on-line.

У стандартний пакет документів входить:

 1. Офіційне оформлене запрошення від роботодавця (контракт, схвалення провінції або контракт + LMIA).
 2. Диплом та інші документи, які підтверджують рівень освіти і спеціалізацію.
 3. Рекомендаційний лист з попереднього (їх) місця роботи.
 4. Пройдена медична комісія (всі печатки мокрі, підписи – ручкою.
 5. Закордонний та український паспорт в оригіналі + копії.
 6. Довідки про стан банківських рахунків за останні півроку.
 7. Фото по певним вимогам.
 8. Бронь або вже куплені квитки.
 9. Відомості про підготовленому місці проживання в Канаді.

Достопримечательности Канады Жители с флагом КанадыКрасный листок в виде флагаБолельщики в национальной одежде

На цьому список документів на робочу візу в Канаду не закінчується. У кожному конкретному випадку додаються додаткові документи і заповнюються додаткові анкети. Важливо серйозно поставитися до цього етапу, так як можуть бути поставлені непередбачувані питання, які сильно впливають на рішення консульства. Робоча віза в Канаду відкривається на період, який вказаний в контракті роботодавця. У деяких випадках на 10 років.

Відкриття нової пілотної програми імміграції – Rural Immigration Pilot.

Міністерство Громадянства та Імміграції Канади анонсувало відкриття нової пілотної програми імміграції Rural Immigration Pilot.

Ця програма буде відбирати кваліфікованих фахівців в невеликі міста Канади, забезпечуючи кожного кандидата роботодавцем. Після відбору всі члени сім’ї відібраного кандидата отримують статус резидента Канади (вид на проживання). Щоб бути відібраним кандидат повинен мати досвід роботи, що цікавить канадського роботодавця і володіти англійською або французькою мовою на елементарному рівні.

Для отримання більш детальної інформації телефонуйте в наш офіс:

+38(066) 808-36-10 (Vodafone)

ViberWhatsAppMessenger

С 10-00 до 19-00.

Або пишіть на пошту: canadiancenter.office@gmail.com

Оформлення робочої візи в Канаду для громадян України

Під отриманням будь-якого типу візи, в тому числі і робочої візи, лежить законодавча база, якою керується візовий офіцер при прийнятті рішення. Тому дуже важливо знати і виконати всі юридичні тонкощі і вимоги для отримання позитивного результату – робочої візи в Канаду. Будь-яка невідповідна закону дрібниця або помилка може спричинити відмову у візі.

Довіряйте своє майбутнє професіоналам! Звертайтеся до нас за консультаціями. Наші співробітники мають спеціальну освіту і великий досвід в сфері Візового і Імміграційного Законодавства Канади.

На головній сторінці нашого сайту розміщено Свідоцтво про реєстрацію нашої компанії. Ми працюємо з 2001 року.

Візи наших клієнтів, отримані під час карантину

Переваги нашого центру


Досвід роботи

Працюємо з 2001 р.

Час

Експерти в області імміграційного і візового законодавства Канади

Вартість

Вартість наших послуг не дорожче, ніж зробити помилку при самостійній подачі і отримати відмову

Результат

Більше 2500 наших сімей проживають в Канаді


Кваліфікована допомога в отриманні візи до Канади: Канадський Консультаційний центр

Щоб оформити візу в нашому центрі, виконайте 3 прості кроки:

 1. Зв’яжіться з нашим візовим консультантом у режимі on-line за телефоном +38-066-808-36-10 (Viber, WhatsApp, Telegram) та отримайте консультацію.
 2. Робота з файлами починається після внесення оплати за наші послуги.
 3. Подання документів на всі типи віз, у тому числі й на робітники, відбувається лише в on-line режимі з 2019 року через сайт Міністерства Громадянства та Імміграції Канади.

Ми зі свого боку надаємо клієнту послуги відповідно до вимог Закону Канади про видачу віз з урахуванням Ваших індивідуальних даних та нестандартних ситуацій клієнта.

В даний момент наш офіс працює дистанційно в режимі on-line, як і всі канадські служби. З нами можна зв’язатися по Viber, WhatsApp, Telegram за телефоном: +38 (066) 808-36-10.

Якщо плануєте виїзд до Канади за робочою візою або за будь-яким іншим типом візи, і вам складно розібратися в законодавчих вимогах, ми завжди зможемо допомогти Вам.

З повагою,
Тетяна Кундик
Директор Канадського Консультаційно-Імміграційного Центру