Імміграційні програми Канади

План імміграції в Канаду на 2021-2023 роки

Канада оголосила про свій Плані імміграції на 2021-2023 роки, в якому вона заявила, що буде націлена відібрати найбільшу кількість іммігрантів за всю історію існування Канади.

Протягом найближчих трьох років Канада буде прагнути прийняти наступне число нових іммігрантів:

  • 2021 рік – 401000 іммігрантів,
  • 2022 рік – 411000 іммігрантів,
  • 2023 рік – 421000 іммігрантів.

Єдиний раз Канада прийняла більше 400 000 іммігрантів за рік – в 1913 році, коли вона прийняла 401000 новоприбулих. Вона ніколи більше не наближалася до цієї цифри.

План імміграції на 2021-2023 роки спрямований на те, щоб відібрати 60 відсотків усіх іммігрантів в рамках програм економічного класу, в тому числі через Express Entry і Provincial Nominee Program.


НА ЧАС КАРАНТИНУ ПРОГРАМИ ІММІГРАЦІЇ ПРОДОВЖУЮТЬ ПРАЦЮВАТИ

Програми незалежної імміграції продовжують працювати в on-line режимі через сайт Міністерства Громадянства та Імміграції Канади. Відбори проводяться в звичайному режимі кожні два тижні.Міністр зазначив, що економічний клас незалежних іммігрантів складе близько 60% новачків. «Це збільшення пов’язане з постійно зростаючим попитом Канади на кваліфіковану робочу силу. Ми будемо продовжувати розумно використовувати імміграцію в якості інструменту для управління нашою економікою », – сказав Хуссейн .

Нагадуємо, що економічна імміграційна система Канади перейшла до моделі Express Entry, яка заснована на відборі дипломованих фахівців. У ній уряд пропонує відповідним кандидатам право претендувати на постійне місце проживання в пріоритетному порядку.

Інші економічні іммігранти приїдуть в країну кленового листа через провінційну програму провінції Квебек. Також певна кількість прибуде до Канади через бізнес-імміграцію. Тобто організовують свій бізнес в Канаді. Також Канада буде продовжувати возз’єднати родини за допомогою своїх програм по сімейної імміграції. Не забув канадський уряд і про тих, хто потребує їхньої допомоги, – про біженців.

За словами міністра імміграція є «великим інструментом» для посилення економіки Канади та розв’язання демографічних проблем, в тому числі в Атлантичній Канаді, під час падіння народжуваності і старіння населення. Проте, мета на наступні три роки, як і раніше набагато відстає від рівня 450 000, рекомендованого власним економічним консультативною радою федерального уряду.

Відкриття нової пілотної програми імміграції – Rural Immigration Pilot.

Міністерство Громадянства та Імміграції Канади анонсувало відкриття нової пілотної програми імміграції Rural Immigration Pilot.

Ця програма буде відбирати кваліфікованих фахівців в невеликі міста Канади, забезпечуючи кожного кандидата роботодавцем. Після відбору всі члени сім’ї відібраного кандидата отримують статус резидента Канади (вид на проживання). Щоб бути відібраним кандидат повинен мати досвід роботи, що цікавить канадського роботодавця і володіти англійською або французькою мовою на елементарному рівні.

Для отримання більш детальної інформації телефонуйте в наш офіс:

+38(067) 808-36-10 (Київстар)

+38(066) 808-36-10 (Vodafone)

ViberWhatsAppMessenger

С 10-00 до 19-00.

Або пишіть на пошту: canadiancenter.officce@gmail.com

27 листопада 2016 року Кетрін Вейл, Міністр імміграції Квебека анонсувала план імміграції Квебека на 2017-2018 рік.

Квебек планує залучити понад 51 000 незалежних іммігрантів: на 2017 рік квота 28 700 осіб, на 2018 рік 31 300 осіб.

У 2019 квота має збільшитися до 52500 осіб. Міністр Вейл передбачає, що 85% новоприбулих, відібраних за програмою кваліфікований робітник, будуть володіти французькою мовою до прибуття в Квебек.

Імміграційна політика Канади побудована на залученні фахівців у країну. Рівень життя в Канаді дуже високий. Тому до відбору кандидатів на імміграцію Канада пред’являє високі вимоги, щоб коштом новоприбулих людей не знижувався високий рівень життя населення Канади. Тому всі імміграційні програми в Канаду мають строгі критерії відбору кандидатів. На сьогодні всі програми по імміграції в Канаду, крім програми Сімейного Спонсорства, побудовані на залученні фахівців, дипломованих, що мають досвід роботи, володіють англійською або французькою мовою Найпопулярніші програми імміграції в Канаду – це Федеральна Програма Express Entry і Програма Квебека – Quebec Skilled Workers Program.

Федеральна Програма імміграції до Канади

З 1 січня 2015 року набула чинності нова федеральна програма імміграції в Канаду – Express Entry. Згідно з новими вимогами кожен кандидат на імміграцію в Канаду повинен зробити евалюацію (оцінку) свого диплома в Канаді у відповідній канадської організації і скласти мовний тест – IELTS або TEF. Далі необхідно пройти електронну реєстрацію в Міністерстві імміграції Канади

Характеристика програм Express Entry


Старт програми

січень 2015 р.

Срок розгляду

від 6 місяців

Вимоги

є

Вартість

від кількості осіб


C січня 2016 року відбулися кардинальні зміни в умовах подачі документів на Програму імміграції Квебека

До січня 2016 року кожен іммігрувати до Квебеку міг підготувати пакет необхідних документів в паперовому вигляді та надіслати його поштою до Міністерства Імміграції Квебека. З 2016 року таку подача неможлива. Згідно з новими вимогами Закону про імміграції в Квебек кандидат повинен пройти електронну реєстрацію на сайті Міністерства імміграції Квебека і заповнити електронні форми французькою мовою. Причому зробити це він повинен тільки в встановлені Міністерством імміграції терміни.

Імміграційні програми провінцій Канади

Крім двох основних програм імміграції – Федеральної і Квебекської – існують провінційні програми імміграції в Канаду. Це програми провінцій Саскачеван, Альберта, Манітоба та ін. Імміграційні програми провінцій Канади засновані на локальних вимогах і потребах ринку праці цих провінцій. Наприклад, провінції Альберта і Саскачеван відбирають фахівців робочих спеціальностей. Для цих провінцій є обов’язковим наявність роботодавця саме в даній провінції. Крім того, ці провінції дають маленьку квоту на фахівців. Тому імміграція в Канаду провінційні програми не користується великою популярністю

Програми імміграції в Канаду з України

У сьогоднішній складній ситуації в Україні досить часто людей цікавить, чи існують які-небудь спеціальні програми імміграції в Канаду з України, наприклад, біженство для тих, хто проживав або проживає на території Луганської та Донецької областей. На жаль, імміграційні програми Канади в Україні однакові для всіх громадян, незалежно від району проживання, політичних поглядів, національності і т.д. Всі охочі іммігрувати з України в Канаду повинні відповідати вимогам імміграційного закону для незалежних іммігрантів: мати диплом, необхідний досвід роботи, скласти іспит з англійської або французької мови і мати кошти на обґрунтування в Канаді.

Імміграційні візи в Канаду наших клієнтів

Консультації по правильному підбору імміграційної програми в Канаду для вас з України

«Канадський Консультаційний центр» проводить консультації з програмами імміграції в Канаду з України. У нашому офісі Ви можете отримати законодавчу інформацію за чинними сьогодні програмами імміграції в Канаду, записавшись на консультацію. Консультації по імміграційних програмах Канади в Україні дадуть вам можливість мати уявлення про вимоги відбору на імміграцію, про терміни розгляду, про консульські платежі, про необхідний пакет документів, про вимоги до англійської / французької мови, а так само про суми коштів, обов’язкових для обґрунтування в Канаді. Ви можете скласти поетапний план імміграції.

З повагою,
Тетяна Кундик
Директор Канадського Консультаційно-Імміграційного Центру