Вартість вищої освіти в Канаді

Вартість вищої освіти в Канаді

Вартість навчання в Канаді вище, в порівнянні з вартістю в місцевих університетах, але всі коледжі та університети Канади дають високоякісну освіту, яка цінується і визнається в усьому світі, що дозволяє знайти роботу майже в будь-якій країні світу.

Навчання в Канаді для нерезидентів (іноземних студентів) платна. Вартість навчання у коледжах і університетах Канади може відрізнятися в залежності від обраної вами спеціальності, від міста, де розташований навчальний заклад, а також від рейтингу навчального закладу.

Освіта в Канаді вартість:

  • Вартість навчання в університетах Квебека за рік навчання – 15000 СА-20000 СА, в коледжах і професійних школах дешевше – від – от 9000 СА, в залежності від програми.
  • Вартість навчання в університетах Торонто за год навчання – от 14 000 СА, в колледжах – от 12 000 СА.

Ціни і вартість навчання в Канаді

Навчання в деяких університетах буває майже безкоштовним. Іноземному студенту може бути призначена стипендія, що значно покриває вартість навчання. Але це стосується тільки тих студентів, які склали мовний тест з французької або англійської мови на максимально високому рівні.

Додаткові витрати

  • Додатково студенту необхідно мати з собою достатню кількість грошей на проживання, підтверджене особистим банківським рахунком під час звернення до візового центру Канади. Ця сума може істотно відрізнятися, в залежності від місця знаходження навчального закладу. У різних провінціях і містах Канади вартість життя дуже відрізняється. Наприклад, вартість життя в Квебеку значно нижче, ніж в інших провінціях Канади. А значить, від потенційного студента потрібно мати на банківському рахунку суму, значно меншу, ніж, наприклад, для навчання в університеті Торонто або Калгарі.
  • Деякі Коледжі та університети Канади надають іноземним студентам гуртожиток (кампус), за проживання в якому студенту потрібно платити додатково. Також, необхідно мати кошти на придбання підручників, транспортні витрати.
  • Деякі університети і Коледжі Канади розміщують своїх студентів в сім’ях. За проживання в сім’ї студент теж платить гроші.
  • Можлива також зустріч в аеропорту студента представником навчального закладу. Це послуга теж оплачується додатково.

Вартість навчання в Канаді

Вартість навчання в Канаді з проживанням і всіма іншими супутніми витратами розраховується в кожному окремому випадку.

Компанія «Канадський Консультаційний Центр» надає комплекс послуг з навчання в Канаді. Наші фахівці допоможуть вам підібрати програми навчання в університетах і коледжах Канади для студентів і школярів.

Студентські візи в Канаду наших клієнтів

З повагою,
Тетяна Кундик
Директор Канадського Консультаційно-Імміграційного Центру