Документи для імміграції в Канаду

Міністерство Громадянства та Імміграції Канади висуває певні вимоги до необхідного пакету документів для кожного виду імміграції. Документи для імміграції в Канаду можуть відрізнятися на різних імміграційних процесах і на різних етапах імміграції. Для категорії незалежної імміграції, безумовно важливі документи на імміграцію в Канаду за наступними категоріями:

  • вища освіта;
  • досвід роботи;
  • знання мови (англійської або французької).

НА ЧАС КАРАНТИНУ ПРОГРАМИ ІММІГРАЦІЇ ПРОДОВЖУЮТЬ ПРАЦЮВАТИ

Програми незалежної імміграції продовжують працювати в on-line режимі через сайт Міністерства Громадянства та Імміграції Канади. Відбори проводяться в звичайному режимі кожні два тижні.Нова програма імміграції на англомовну Канаду, яка діє з 1 січня 2015 року – Express Entry – зобов’язує кожного кандидата так само зробити евалюацію (оцінку) свого диплома в Канаді у відповідній канадської організації і пройти електронну реєстрацію. Компанія “Канадський Консультаційний Центр” надає допомогу в евалюації дипломів в Канаді, в заповненні електронних анкет, а також в подальшому юридичному супроводі всього імміграційного процесу.

Основні документи для імміграції в Канаду

Документи для імміграції в Канаду повинні бути оформлені відповідно до вимог Імміграційного Закону. Деякі документи можуть бути представлені у виді нотаріально завірених копій, інші тільки у виді оригіналу.

Такі документи, як свідоцтва про народження, шлюб, атестати школи повинні бути представлені у виді нотаріально завірених копій, а, наприклад, довідки з роботи, мовний тест або евалюація (оцінка) диплома обов’язково повинні бути оригіналами. У нашому офісі ви можете отримати детальну інформацію про документи на імміграцію в Канаду необхідні на той чи інший імміграційний процес.

Інші документи для імміграції в Канаду в залежності від виду імміграції

Є різні види (категорії імміграції в Канаду) – Незалежна Професійна Імміграція, імміграція через Бізнес в Канаді, Сімейне Спонсорство та ін. І відповідно, документи для імміграції в Канаду для кожної категорії відрізняються.

Наприклад, для категорії Бізнес імміграції необхідні копії установчих документів компанії, що підтверджують, що кандидат є власником або співвласником компанії, а так само фінансові документи компанії, що показують доходи і податки компанії.

Для сімейного спонсорства необхідні інші документи на імміграцію в Канаду, такі, як доходи і податки спонсора в Канаді.

Відкриття нової пілотної програми імміграції – Rural Immigration Pilot.

Міністерство Громадянства та Імміграції Канади анонсувало відкриття нової пілотної програми імміграції Rural Immigration Pilot.

Ця програма буде відбирати кваліфікованих фахівців в невеликі міста Канади, забезпечуючи кожного кандидата роботодавцем. Після відбору всі члени сім’ї відібраного кандидата отримують статус резидента Канади (вид на проживання). Щоб бути відібраним кандидат повинен мати досвід роботи, що цікавить канадського роботодавця і володіти англійською або французькою мовою на елементарному рівні.

Для отримання більш детальної інформації телефонуйте в наш офіс:

+38(066) 808-36-10 (Vodafone)

ViberWhatsAppMessenger

С 10-00 до 19-00.

Або пишіть на пошту: canadiancenter.office@gmail.com

Консультації по збору та оформлення документів для імміграції до Канади

«Канадський Консультаційний Центр» проводить консультації з усіх видів імміграції та роз’яснює, які документи для імміграції в Канаду необхідні для успішного проходження певної категорії імміграції.

Наш Центр допомагає клієнту підготувати, перевести, легалізувати всі необхідні документи, заповнити всі види необхідних анкет для успішного проходження Імміграційного Процесу. Ми так само робимо евалюацію (оцінку) дипломів в канадських організаціях швидко та успішно.

Професійна консультація та повна підтримка протягом усього Імміграційного Процесу гарантує нашим клієнтам позитивний результат – отримання імміграційних віз до Канади. Документи на імміграцію в Канаду повинні бути підготовлені відповідно до вимог Міністерства Громадянства та Імміграції Канади.

З повагою,
Тетяна Кундик
Директор Канадського Консультаційно-Імміграційного Центру