Університети і коледжі Квебека

Університети і коледжі Квебека для вступу

Квебек – це найбільша провінція Канади, так само, культурний, історичний і освітній центр Канади. Тут знаходяться 17 університетів. Всі вони фінансуються державою і низкою громадських фондів. У різних університетах Квебека навчається від 5 до 20% іноземних студентів. Зазвичай, навчання в Квебеку цікавить тих потенційних студентів, хто хотів би навчатися французькою мовою, тому що 80% населення Квебека спілкується французькою, а значить є можливість практики французької мови за межами коледжу/університету. Хоча квебекські навчальні заклади мають багато програм навчання також і англійською мовою.

Роботодавці Квебека, як і на всій іншій території Канади, вважають за краще наймати на роботу кандидатів, що мають канадську освіту. Більшість університетів і коледжів Квебека мають договори з великими компаніями Квебека про зарахування на практику або стажування своїх студентів і випускників. Маючи досвід роботи (практика / стажування) в квебекській компанії, випускник Університету або Коледжу може претендувати на отримання роботи в канадській компанії. Після закінчення навчання випускник Університету або Коледжу може отримати дозвіл на роботу в Канаді терміном до 3 років (Post-Graduation Work Permit).

Багато Університетів і Коледжів Канади проводять для своїх студентів і випускників семінари з побудови кар’єри в Канаді. Для роботи в Канаді, крім дозволу на роботу, потрібно буде отримати ще й Номер Соціально страхування (SIN). Його отримують після приїзду в Канаду.

Заяви на навчання в Коледжах / Університетах Канади / Квебека подаються за рік до початку навчання. За цей рік майбутньому студенту необхідно підготувати і переслати в Коледж / Університет Квебека / Канади необхідні документи, вивчити, вибрати і сплатити програму навчання, вирішити питання з житлом, а також підготувати пакет документів на отримання Студентська віза в Посольстві Канади в Україні.

Universite Concordia

Universite Concordia в Квебекі

Universite Concordia (Montreal)- навчання проходить англійською мовою. Заснований в 1974 році в результаті злиття Коледжу Лойола і Університету Вільямса. Є можливість вибрати один з чотирьох факультетів, при цьому вибрати додаткові курси з інших факультетів. Вимоги до вступу: вік- 18 років, атестат школи або диплом вищого навчального закладу, IELTS -6,5

Вартість навчання від 29,049 USD / рік.

Відео про університет

Сайт університета – http://www.concordia.ca/

Universite LAVAL

Universite LAVAL в Квебекі

Universite Laval (ville deQuebec) – навчання проходить французькою мовою, заснований у 1663 році. Велика частина університету базується в старій частині міста, і перебуває під охороною Юнеско. Вимоги до вступу: вік- 18 років, атестат школи або диплом вищого навчального закладу, IELTS – 6,5.

Вартість навчання від 26,041 USD / рік

Відео про університет

Сайт університета – https://www.ulaval.ca/

Universite McGILL

Universite McGILL в Квебекі

Universite McGILL (Montreal) – навчання англійською. McGill займає 1 місце в Канаді серед медичних університетів (Maclean’s) і 30-е в світі (QS World University Rankings). 11 факультетів пропонують понад 300 навчальних програм. Вимоги до вступу: вік- 18 років, атестат школи або диплом вищого навчального закладу, IELTS – 6,5.

Вартість навчання від 27,390 USD / рік.

Відео про університет

Сайт університета – https://www.mcgill.ca/

Universite de Montreal

Universite de Montreal в Монреале

Universite de Montreal (Montreal) – навчання французькою. В університеті є 15 факультетів і дві школи – Управління і політехнічна школа. Вимоги до вступу: вік- 18 років, атестат школи або диплом вищого навчального закладу, IELTS – 6,5

Вартість навчання від 9,175 USD / рік.

ECOLE Polytechnique de Montreal

ECOLE Polytechnique de Montreal в Монреалі

ECOLE Polytechnique de MontrealL (Montreal) – навчання французькою. Університет пропонує аспірантуру та післядипломну освіту, а також бере активну участь в наукових дослідженнях. Вимоги до вступу: вік- 18 років, атестат школи або диплом вищого навчального закладу, IELTS – 6,5.

Вартість навчання від 15,000 USD / рік

Допомога у виборі університетів і коледжів Квебека

На нашому сайті ми пропонуємо лише кілька прикладів коледжів і університетів Канади. Компанія «Канадський Консультаційний центр» має велику кількість пропозицій навчання в Канаді. Для кожного нашого клієнта ми здійснюємо індивідуальний підбір навчального закладу, враховуючи побажання клієнта щодо вибору спеціальності, ціни, міста і т.д.

Студентські візи в Канаду наших клієнтів

З повагою,
Тетяна Кундик
Директор Канадського Консультаційно-Імміграційного Центру