Імміграція на ПМП до Канади

Переїхати до Канади. Багато людей задають собі питання: «Як потрапити в Канаду на постійне місце проживання (ПМП)? Як стати резидентом Канади і користуватися всіма соціальними захистами цієї країни? » Відповідь одна – пройти Процедуру Незалежної Імміграції в Канаду, яка сьогодні доступна дуже багатьом кваліфікованим фахівцям нашої країни.


НА ЧАС КАРАНТИНУ ПРОГРАМИ ІММІГРАЦІЇ ПРОДОВЖУЮТЬ ПРАЦЮВАТИ

Програми незалежної імміграції продовжують працювати в on-line режимі через сайт Міністерства Громадянства та Імміграції Канади. Відбори проводяться в звичайному режимі кожні два тижні.На сьогодні є дві найпопулярніші Програми імміграції в Канаду – це Express Entry (англомовна Канада) і Програма імміграції Квебека. В результаті успішного проходження однієї з програм кандидати отримують імміграційну візу, на підставі якої при в’їзді в Канаду отримують статус резидента, тобто ПМП в Канаді. Для того, щоб подати пакет документів на імміграцію, на ПМП до Канади, за Програмою Express Entry необхідно відповідати вимогам Імміграційного Закону Канади. Для цього необхідно знати основні критерії, на підставі яких відбирають кандидатів на імміграцію в Канаду. Цю інформацію ви можете отримати, зателефонувавши до нашого офісу.

Програма Express Entry вимагає від кожного кандидата

 • зробити евалюацію (оцінку) дипломів в Канаді в відповідних канадських організаціях;
 • скласти мовний тест – IELTS і / або TEF.

Програма Express Entry – це перший крок на шляху імміграції в Канаду на ПМП. Нова Програма імміграції до Квебеку набула чинності 26 січня 2015 року.

Імміграція на ПМЖ до Канади

Як переїхати жити до Канади?

Будь-яка імміграційна програма – це складний і досить довгий імміграційний процес, який починається в Міністерстві імміграції Канади і закінчується в локальному посольстві Канади, для кандидатів, які живуть в Україні – це посольство Канади в Києві. Виїхати жити в Канаду ви можете, тільки пройшовши цей шлях. Переїхати до Канади, минаючи імміграційну процедуру неможливо, тому що тільки при позитивному рішенні імміграційного офіцера ви отримуєте імміграційну візу, і, отже посвідка на проживання в Канаді, а значить і всі соціальні захисти і права, які дає ця країна. Весь імміграційний процес, тобто переїзд до Канади на постійне місце проживання, може зайняти від одного року до трьох. Це залежить від обраної вами імміграційної програми і від черги на цей процес в даний момент, а так само від квоти, виданої Канадою для іммігрантів на кожен рік.

Перелік програм, за якими можна виїхати в Канаду

Щоб дізнатися, як виїхати жити в Канаду, як правильно підібрати програму імміграції та як успішно її пройти, ви можете дізнатися в нашому офісі, записавшись на консультацію до нашого фахівця по імміграційнім законодавстві. На консультації ви отримаєте покроковий імміграційний план, на основі Закону про імміграції, і питання «як переїхати жити в Канаду» стане для вас більш зрозумілий і реальний.

Відкриття нової пілотної програми імміграції – Rural Immigration Pilot.

Міністерство Громадянства та Імміграції Канади анонсувало відкриття нової пілотної програми імміграції Rural Immigration Pilot.

Ця програма буде відбирати кваліфікованих фахівців в невеликі міста Канади, забезпечуючи кожного кандидата роботодавцем. Після відбору всі члени сім’ї відібраного кандидата отримують статус резидента Канади (вид на проживання). Щоб бути відібраним кандидат повинен мати досвід роботи, що цікавить канадського роботодавця і володіти англійською або французькою мовою на елементарному рівні.

Для отримання більш детальної інформації телефонуйте в наш офіс:

+38(066) 808-36-10 (Vodafone)

ViberWhatsAppMessenger

С 10-00 до 19-00.

Або пишіть на пошту: canadiancenter.office@gmail.com

Імміграційні візи в Канаду наших клієнтів

Як виїхати на постійне місце проживання до Канади з України?

Переїхати до Канади – сьогоднішня складна політична ситуація в Україні змушує багатьох людей, які раніше ніколи не замислювалися про імміграцію, приймати рішення виїхати на ПМП до Канади з України. Але не всі уявляють собі, що потрапити в Канаду на ПМП з України можливо не кожному. Співробітникам нашої компанії часто ставлять запитання про біженство з України в Канаду. На сьогодні не існує законодавчої процедури масового біженства для громадян України, незалежно від того в якому регіоні України вони проживають. Передбачається, що перш ніж, виїхати в Канаду на постійне місце проживання з України за категорією біженства, наші громадяни з небезпечних регіонів можуть переїхати в спокійні регіони України. Категорія біженства можлива в рідкісних виняткових випадках, коли кандидат може документально довести, що на території ВСІЄЇ України йому загрожує якась небезпека. Тому громадянам які проживають в Україні на сьогодні підходять Програми Незалежної Імміграції – Express Entry (англомовна Канада), Програма імміграції Квебека або Програма Сімейного Спонсорства, також якщо у Вас є бажання самостійно розвиватися або у Вас є ідеї і бажання, реєстрація бізнесу в Канаді може стати відмінним варіантом для імміграції. Якщо у вас залишилися питання і вас цікавить, як виїхати в Канаду з України на постійне місце проживання, звертайтеся в наш офіс і наші фахівці підкажуть вам, чи можете ви пройти Процес імміграції в Канаду і як виїхати в Канаду на ПМП з України саме вашій родині. Важливість консультацій та супроводу виїзду на постійне місце проживання до Канади з України.

Важливість консультацій та супроводу виїзду на ПМП до Канади з України.

Компанія «Канадський Консультаційний Центр» проводить оцінку шансів на імміграцію і дає консультації по Процесу імміграції в Канаду і виїзду в Канаду на ПМП.

Консультація містить:

 • Законодавчу інформацію про вимоги імміграційного процесу
 • Етапи його проходження
 • Консульські платежі
 • Терміни розгляду,
 • Необхідні документи
 • Евалюації (оцінки) дипломів
 • Підбір спеціальності, згідно з класифікатором Професій Канади
 • Вимоги до знання мови
 • та багато іншого

«Канадський Консультаційний Центр» так само надає послуги з:

 • Евалюації дипломів для Програми Express Entry
 • Заповнення всіх видів анкет та декларацій
 • Перекладам документів
 • Підготовці до інтерв’ю
 • Повного юридичного супроводу процесу імміграції

Для кандидатів, які пройшли процес імміграції та отримали імміграційні візи наша компанія надає консультації по виписці на ПМП до Канади, по соціальному захисту і прав для Резидентів і Громадян Канади. У нас Ви зможете отримати багато корисної інформації щодо виїзду на ПМЖ до Канади і зможете дізнатися, як виїхати з України в Канаду законно, максимально швидко і за найбільш вигідною для вас програмі імміграції. Переїхати до Канади реально, головне правильно підготувати і подати документи і тоді успіх забезпечений.

З повагою,
Тетяна Кундик
Директор Канадського Консультаційно-Імміграційного Центру