Навчання в Торонто – університети і коледжі

Коледжі та університети в Торонто

Університети і коледжі в Торонто мають ряд привілеїв перед іншими містами. Торонто – це величезний мегаполіс, в якому зосереджено більшість роботодавців Канади. У Торонто і його околицях знаходяться офіси General Motors, Ford, IBM, офіси Банку Toronto Dominion і Фондової Біржі Торонто. Всі ці компанії мають потребу в кваліфікованих фахівцях, які здобули освіту в Канаді. Багато роботодавців, запрошуючи недавніх випускників, дивляться на наявність у них реального досвіду роботи. Коледжі в Торонто включають у свою програму обов’язкову практику.

Це означає можливість роботи і навчання в компаніях, які згодом можуть стати вашими майбутніми роботодавцями. Проходячи стажування і практику в канадських компаніях, ви отримуєте досвід роботи вже під час навчання. Студентська віза дозволяє вам працювати 20 годин на тиждень. Для одночасного навчання та роботи в Канаді іноземний студент повинен отримати дозвіл на роботу (Co-Op Work Permit). Цей документ отримують в Канаді за допомогою Університету або Коледжу, в якому навчається іноземний студент.

Коледжі в Торонто

Niagara College

Niagara коледж в Торонто

Niagara College – коледж прикладних мистецтв і технології – заснований у 1967 році, пропонує понад 60 програм under graduated тривалістю від 1-4 років, а також 13 програм післядипломної освіти. Більшість програм пропонують проходження оплачуваного стажування. Гордістю коледжу є факультети Менеджменту, Виноробства, Кулінарії. Коледж, так само, пропонує навчання за спеціальностями IT, лазерні технології, бізнес адміністрування, управління персоналом та ін. Відкрита програма бакалавра, є курси з вивчення мови. Вимоги до вступу в Niagara College: вік- 17 років, атестат школи або диплом, IELTS -6,5 Вартість навчання – від 12000 CA.

Відео про коледж

Сайт колежда – https://www.niagaracollege.ca/

George Brown College

George Brown Коледж в Торонто

George Brown College – державний коледж прикладних мистецтв і технологій. Пропонує 150 програм вищої освіти і 1200 програм професійної освіти. Під час навчання і після навчання надає можливість отримати досвід роботи студентам. Багато програм допускають обов’язкове оплачуване стажування за обраною спеціальністю. Спеціалізації: фінансове планування, управління персоналом, міжнародний бізнес-менеджмент, маркетинг, фінанси та ін. Вимоги до вступу в George Brown College: вік- 17 років, атестат школи або диплом вищого навчального закладу, IELTS -6,5. Є підготовчі курси з вивчення англійської мови.

Відео про коледж

Сайт колежда – https://www.georgebrown.ca/

Seneca College of Applied Arts and Technology

Seneca College of Applied Arts and Technology в Торонто

Seneca College of Applied Arts and Technology – коледж прикладних мистецтв і технологій. Велика кількість різних програм за такими спеціальностями: біологія, біоінженерія, графічний дизайн, мода і бізнес, маркетинг, бухгалтерський облік, економіка, фінанси, менеджмент, міжнародний бізнес та ін. Під час навчання і після навчання надає можливість отримати досвід роботи студентам. Багато програм допускають обов’язкове оплачуване стажування за обраною спеціальністю. Вимоги до вступу: вік- 17 років, атестат школи або диплом вищого навчального закладу, IELTS -6,5. Вартість навчання в університеті Торонто за рік – від 13000 САD Вартість навчання в університеті Торонто за рік – від 13000 САD.

Відео про коледж

Сайт колежда – https://www.senecacollege.ca/

Університети в Торонто

Humber Institute

Humber Institute в Торонто

Humber Institute – один з найбільших державних навчальних закладів Канади. Дуже популярний серед українських студентів. Пропонує різні програми за наступними спеціальностями: розробка програмного забезпечення, реклама, комунікації, менеджмент, маркетинг і ін. Пропонує програми професійного навчання. Має 3 своїх кампуси, навчання від двох років. Вимоги до вступу: вік- від 21 року, атестат школи або диплом вищого навчального закладу, IELTS -6,5. Вартість навчання за рік – від 14000 СА.

Відео про університет

Сайт університету – https://humber.ca/

Thompson Rivers University

Thompson Rivers університет в Торонто

Thompson Rivers University – пропонує понад 100 академічних програм, більшість з яких передбачає оплачуване стажування в Канаді. Програми бакалавра, магістра, доктора наук. Також є курси англійської мови.
Вимоги до вступу: на бакалаврат вік- від 17 років, атестат школи або диплом вищого навчального закладу, на післядипломні програми – від 21 року, диплом бакалавра. IELTS -6,5.

Відео про університет

Сайт університета – https://www.tru.ca/

Допомога у виборі університетів і коледжі в Торонто

На нашому сайті ми пропонуємо лише кілька прикладів коледжів і університетів Канади. Компанія «Канадський Консультаційний центр» має велику кількість пропозицій навчання в Канаді. Для кожного нашого клієнта ми здійснюємо індивідуальний підбір навчального закладу, враховуючи побажання клієнта щодо вибору спеціальності, ціни, міста і т.д.

Студентські візи в Канаду наших клієнтів

З повагою,
Тетяна Кундик
Директор Канадського Консультаційно-Імміграційного Центру