Імміграція в Канаду через навчання

Багатьох наших клієнтів цікавить питання – чи можливо здійснити імміграцію в Канаду через навчання в Канаді. Отримавши диплом канадського коледжу або університету, іноземний студент може подати документи на імміграцію в Канаді через освіту в Канаді. Якщо Ви вирішили отримати канадську освіту, тоді ми Вам допоможемо це зробити легко і просто.


НА ЧАС КАРАНТИНУ ПРОГРАМИ ІММІГРАЦІЇ ПРОДОВЖУЮТЬ ПРАЦЮВАТИ

Програми незалежної імміграції продовжують працювати в on-line режимі через сайт Міністерства Громадянства та Імміграції Канади. Відбори проводяться в звичайному режимі кожні два тижні.Вимоги до кандидатів на імміграцію через канадську освіту.

Імміграція в Канаду через навчання

Для переїзду необхідно відповідати певним вимогам імміграційного закону Канади. Іноземний студент повинен відучитися в канадському коледжі чи університеті повних два академічних роки. Тільки після його закінчення він може подати заявку на імміграцію по категорії EXPERIENCE CLASS за програмою імміграції EXPRESS ENTRY до Міністерства Імміграції Канади, не виїжджаючи з Канади або повернувшись в Україну. Якщо іноземний студент навчався в Квебеку (франкомовна Канада), то подати заявку на імміграцію він повинен через Міністерство імміграції Квебека.

Обидва ці процеси починаються з електронної реєстрації на сайті Міністерства Імміграції Канади / Квебека і проходять в кілька етапів. В результаті позитивного рішення іноземний кандидат (студент) отримує статус постійного мешканця Канади (статус резидента Канади) і користуватиметься усіма правами і соціальними захистами, які надає Канада.

Відкриття нової пілотної програми імміграції – Rural Immigration Pilot.

Міністерство Громадянства та Імміграції Канади анонсувало відкриття нової пілотної програми імміграції Rural Immigration Pilot.

Ця програма буде відбирати кваліфікованих фахівців в невеликі міста Канади, забезпечуючи кожного кандидата роботодавцем. Після відбору всі члени сім’ї відібраного кандидата отримують статус резидента Канади (вид на проживання). Щоб бути відібраним кандидат повинен мати досвід роботи, що цікавить канадського роботодавця і володіти англійською або французькою мовою на елементарному рівні.

Для отримання більш детальної інформації телефонуйте в наш офіс:

+38(066) 808-36-10 (Vodafone)

ViberWhatsAppMessenger

С 10-00 до 19-00.

Або пишіть на пошту: canadiancenter.office@gmail.com

Імміграційні візи в Канаду наших клієнтів

Процес імміграції в Канаду через навчання

Для процесу імміграції в Канаду через навчання існують певні вимоги для кандидатів на імміграцію. Консультацію по імміграції в Канаду ви можете отримати в нашому Центрі. Консультант «Канадського Консультаційного Центру» надасть вам доповідній інформацію про:

  • етапи проходження процесу імміграції по категорії EXPERIENCE CLASS;
  • вимоги до пакета документів, консульських платежів, евалюації українських дипломів в Канаді (Квебеку) і т.д.

Наші фахівці допоможуть вам підібрати програми навчання в університетах або коледжах Канади для студентів і школярів.

Компанія «Канадський Консультаційний Центр» має багаторічний досвід роботи (з 1996 року) з Міністерством імміграції Канади, Міністерством імміграції Квебека, Посольством Канади в Україні та успішно веде процес імміграції в відповідних організаціях. Сотні сімей з України, Росії, Молдови та Білорусії успішно пройшли процес імміграції в Канаду:

  • отримали імміграційні візи;
  • стали резидентами Канади;
  • через три роки проживання в Канаді отримали канадське громадянство;
  • отримали канадську освіту.

Підбір програми для імміграції

канадська освіту

Для кожного кандидата на імміграцію наші фахівці підберуть відповідну саме вам програму імміграції. Для цього в нашому Центрі проводяться індивідуальні консультації з оцінкою ваших даних та рекомендаціями щодо вибору програми для імміграції в Канаду (Квебек) або навчання в Канаді (Торонто).

Будь-яка імміграційна програма – це складний і досить довгий імміграційний процес, який починається в Міністерстві імміграції Канади і закінчується в локальному посольстві Канади, для кандидатів, які живуть в Україні – це посольство Канади в Києві. Виїхати жити в Канаду ви можете, тільки пройшовши цей шлях.

Переїхати до Канади, минаючи імміграційну процедуру неможливо, тому що тільки при позитивному рішенні імміграційного офіцера ви отримуєте імміграційну візу, і, отже посвідку на проживання в Канаді, а значить і всі соціальні захисту і права, які дає ця країна.

Терміни процесу імміграції

Весь імміграційний процес, тобто переїзд до Канади на ПМП, може зайняти від одного року до трьох. Це залежить від обраної вами імміграційної програми і від черги на цей процес в даний момент, а так само від квоти, виданої Канадою для іммігрантів на кожен рік.

Щоб дізнатися, як виїхати жити в Канаду, як правильно підібрати програму імміграції та як успішно її пройти, ви можете дізнатися в нашому офісі, записавшись на консультацію до нашого фахівця по імміграційному законодавству. На консультації ви отримаєте покроковий імміграційний план, на основі Закону про імміграції, і питання «як переїхати жити в Канаду» стане для вас більш зрозумілий і реальний.

Студентські візи в Канаду наших клієнтів

З повагою,
Тетяна Кундик
Директор Канадського Консультаційно-Імміграційного Центру