Консультації по імміграції в Канаду

Консультація по імміграції в Канаду містить інформацію:

 • законодавчу інформацію щодо процесу імміграції,
 • його вимогам,
 • етапах проходження процесу,
 • консульські платежі
 • пакет необхідних документів,
 • вимогам до евалюації (оцінці) дипломів в відповідних канадських організаціях,
 • та іншу корисну інформацію.

Консультації проводить дипломований імміграційний консультант з 20-ти річним досвідом роботи на імміграційному ринку – Кундик Тетяна Олександрівна. У телефонному режимі можливо зробити попередню оцінку ваших даних для імміграції в Канаду і у вас якщо є бажання, ви можете записатися на консультацію..

З 1 січня 2015 року відкрито нову Програму імміграції на англомовну Канаду – FSWP (федеральна програма для фахівців). Згідно з новими вимогами кожен кандидат на імміграцію в Канаду повинен зробити евалюацію (оцінку) свого диплома в Канаді у відповідній канадській організації і скласти мовний тест – IELTS або TEF. Після цього необхідно пройти електронну реєстрацію в Міністерстві імміграції Канади.

Компанія “Канадський Консультаційний Центр” надає допомогу в евалюації дипломів в Канаді, в заповненні електронних анкет, а також в подальшому юридичному супроводі всього імміграційного процесу.

Переваги кваліфікованої консультації по імміграції в Канаду

Імміграція в Канаду – це складна законодавча процедура, заснована на певних вимогах Закону про імміграції. Сьогодні в соціальних мережах чимало всілякої інформації про імміграцію в Канаду. Але далеко не завжди вона відповідає дійсним вимогам Закону про імміграції.

Закон про імміграцію в Канаду змінюється щороку. Протягом року так само виходять додаткові імміграційні інструкції та зміни.

Тільки бувши фахівцем в цій галузі, можна бути в курсі всіх вимог і законодавчих змін і правильно трактувати Імміграційний Закон. У цьому вам може допомогти консультант по імміграції в Канаду
консультації по імміграції

Види консультаційних послуг з імміграції в Канаду

Наш консультант по імміграції в Канаду допоможе вам розібратися в різних видах незалежної імміграції в Канаду.

Незалежна імміграція в Канаду ділиться на кілька категорій:

 • Імміграція для незалежних фахівців (Federal Skilled Workers)
 • Імміграція для незалежних працівників з обов’язковою наявністю роботодавця в Канаді (Federal Skilled Trades Program)
 • Імміграція для кандидатів з канадським досвідом (Canadian Experience Class).

Ці категорії входять в Програму імміграції Express Entry, яка набрала чинності з 1 січня 2015 року. Найбільш популярна з цих трьох категорій – Federal Skilled Workers, тому що по ній не потрібна наявність роботодавця в Канаді.

Професійні консультації по імміграції в Канаду в Україні.

«Канадський Центр» працює на ринку України з 1996 року. Наш офіс проводить не тільки консультації з імміграції в Канаду в Україні, а й надає повний юридичний супровід усього процесу імміграції.

Ми допомагаємо клієнту:

 • правильно підібрати програму імміграції,
 • вибрати найбільш відповідну для нього спеціальність зі списку затребуваних,
 • допомагаємо в евалюації (оцінці) дипломів в Канаді,
 • заповнюємо анкети,
 • переводимо і сертифікуємо документи,
 • готуємо клієнта до інтерв’ю з імміграційним офіцером,
 • роз’яснюємо клієнту всі супутні процесу імміграції вимоги і закони.

План імміграції в Канаду на 2021-2023 роки.

Канада оголосила про свій Плані імміграції на 2021-2023 роки, в якому вона заявила, що буде націлена відібрати найбільшу кількість іммігрантів за всю історію існування Канади.

Протягом найближчих трьох років Канада буде прагнути прийняти наступне число нових іммігрантів:

 • 2021 рік – 401000 іммігрантів,
 • 2022 рік – 411000 іммігрантів,
 • 2023 рік – 421000 іммігрантів.

Єдиний раз Канада прийняла понад 400 000 іммігрантів за рік – в 1913 році, коли вона прийняла 401 000 новоприбулих. Вона ніколи більше не наближалася до цієї цифри.

План імміграції на 2021-2023 роки спрямований на те, щоб відібрати 60 відсотків усіх іммігрантів в рамках програм економічного класу, в тому числі через Express Entry і Provincial Nominee Program.


НА ЧАС КАРАНТИНУ ПРОГРАМИ ІММІГРАЦІЇ ПРОДОВЖУЮТЬ ПРАЦЮВАТИ

Програми незалежної імміграції продовжують працювати в on-line режимі через сайт Міністерства Громадянства та Імміграції Канади. Відбори проводяться в звичайному режимі кожні два тижні.Міністр зазначив, що економічний клас незалежних іммігрантів складе близько 60% новачків. «Це збільшення пов’язане з постійно зростаючим попитом Канади на кваліфіковану робочу силу. Ми будемо продовжувати розумно використовувати імміграцію в якості інструменту для управління нашою економікою », – сказав Хусс.

Відкриття нової пілотної програми імміграції – Rural Immigration Pilot.

Міністерство Громадянства та Імміграції Канади анонсувало відкриття нової пілотної програми імміграції Rural Immigration Pilot.

Ця програма буде відбирати кваліфікованих фахівців в невеликі міста Канади, забезпечуючи кожного кандидата роботодавцем. Після відбору всі члени сім’ї відібраного кандидата отримують статус резидента Канади (вид на проживання). Щоб бути відібраним кандидат повинен мати досвід роботи, що цікавить канадського роботодавця і володіти англійською або французькою мовою на елементарному рівні.

Для отримання більш детальної інформації телефонуйте в наш офіс:

+38(066) 808-36-10 (Vodafone)

ViberWhatsAppMessenger

С 10-00 до 19-00.

Або пишіть на пошту: canadiancenter.office@gmail.com

Нагадуємо, що економічна імміграційна система Канади перейшла до моделі Express Entry, яка заснована на відборі дипломованих фахівців. В цій програмі уряд пропонує відповідним кандидатам право претендувати на постійне місце проживання в пріоритетному порядку

Інші економічні іммігранти приїдуть в країну кленового листа через провінційну програму провінції Квебек. Також певна кількість прибуде до Канади через бізнес-імміграцію. Канада також буде продовжувати возз’єднувати родини за допомогою своїх програм по сімейної імміграції. Не забув канадський уряд і про тих, хто потребує їхньої допомоги, – про біженців.

За словами міністра імміграція є «великим інструментом» для посилення економіки Канади та розв’язання демографічних проблем, в тому числі в Атлантичній Канаді, під час падіння народжуваності і старіння населення. Проте, мета на наступні три роки, як і раніше набагато відстає від рівня 450 000, рекомендованого власним економічним консультативною радою федерального уряду.

У нашому офісі ви можете отримати професійні консультації з імміграції в Канаду з урахуванням всіх необхідних вимог Канадського Закону про імміграцію.

Імміграційні візи в Канаду наших клієнтів

Більш детальну інформацію про всі наші послуги ви можете отримати на консультації по імміграції в Канаду в Києві.

З повагою,
Тетяна Кундик
Директор Канадського Консультаційно-Імміграційного Центру