Анкета на імміграцію в Канаду

Які основні і додаткові дані потрібні для заповнення анкети на імміграцію в Канаду

Крім інформації по евалюацію дипломів і здачі мовних тестів від вас і вашого чоловіка будуть потрібні багато інших даних для анкети на імміграцію в Канаду. Це дані про всіх членів вашої родини, інформація про освіту обох подружжя, інформація про роботу за останні 10 років, підтверджена офіційними документами, ваша контактна інформація та багато іншого. Анкети для імміграції в Канаду досить об’ємні і повинні бути заповнені повністю без пропусків. Інакше вони не будуть прийняті до розгляду. Інформація повинна вноситися в анкету коректно. Ви повинні знати, що на певному етапі процесу вас попросять підтвердити всю інформацію анкети документально..

Правильне заповнення анкети на імміграцію в Канаду

Імміграція в Канаду – це не лотерея, а законодавчий процес, побудований на чітких критеріях відбору кандидатів. Перш за все ці критерії потрібно знати. Тому важливо правильно оцінити свої дані по імміграції, виконати всі необхідні вимоги Закону (зробити евалюацію диплома, скласти мовний тест і т.д.) Отримати чітку законодавчу інформацію про вимоги Закону про імміграції та лише тоді починати заповнення анкет на імміграцію в Канаду. Справитися з цим самостійно – важко, з різних причин.Довірте цей складний процес професіоналам, які знають всі юридичні тонкощі і критерії імміграційного процесу. Правильне заповнення анкети для імміграції в Канаду – це перший крок до успіху в імміграційному процесі.

Заповнення анкети на імміграцію в Канаду

Імміграційні візи в Канаду наших клієнтів

План імміграції в Канаду на 2021-2023 роки

Канада оголосила про свій План імміграції на 2021-2023 роки, в якому вона заявила, що буде націлена відібрати найбільшу кількість іммігрантів за всю історію існування Канади.

Протягом найближчих трьох років Канада буде прагнути прийняти наступне число нових іммігрантів:

  • 2021 рік – 401000 іммігрантів,
  • 2022 рік – 411000 іммігрантів,
  • 2023 рік – 421000 іммігрантів.

Єдиний раз Канада прийняла понад 400 000 іммігрантів за рік – в 1913 році, коли вона прийняла 401 000 новоприбулих. Вона ніколи більше не наближалася до цієї цифри.

План імміграції на 2021-2023 роки спрямований на те, щоб відібрати 60 відсотків усіх іммігрантів в рамках програм економічного класу, в тому числі через Express Entry і Provincial Nominee Program.


НА ЧАС КАРАНТИНУ ПРОГРАМИ ІММІГРАЦІЇ ПРОДОВЖУЮТЬ ПРАЦЮВАТИ

Програми незалежної імміграції продовжують працювати в on-line режимі через сайт Міністерства Громадянства та Імміграції Канади. Відбори проводяться в звичайному режимі кожні два тижні.27 листопада 2016 року Кетрін Вейл, Міністр імміграції Квебека анонсувала план імміграції Квебека на 2017-2018 рік.

Квебек планує залучити понад 51 000 незалежних іммігрантів: на 2017 рік квота 28 700 осіб, на 2018 рік 31 300 осіб.

У 2019 квота збільшиться до 52500 осіб. Міністр Вейл передбачає, що 85% новоприбулих, відібраних за програмою кваліфікований робітник, будуть володіти французькою мовою до прибуття в Квебек.

Згідно з вимогами Імміграційного Закону від 1 січня 2015 року, щоб почати процес імміграції за програмою Express Entry, необхідно заповнити електронну анкету для імміграції в Канаду на сайті Міністерства Громадянства та Імміграції Канади. Для заповнення цих анкет необхідно мати евалюацію (оцінку) дипломів, зроблених в Канаді і результат мовного тесту з англійської або французької мови – IELTS або TEF. Без інформації, взятої з цих документів, імміграційні анкети в Канади не будуть активовані, тобто ви не можете пройти електронну реєстрацію. А це перший крок на шляху імміграційного процесу..

C січня 2016 року відбулися кардинальні зміни в умовах подачі документів на Програму імміграції Квебека..

До січня 2016 року кожен іммігрувати до Квебеку міг підготувати пакет необхідних документів в паперовому вигляді та надіслати його поштою до Міністерства Імміграції Квебека. З 2016 року таку подача неможлива. Згідно з новими вимогами Закону про імміграції в Квебек кандидат повинен пройти електронну реєстрацію на сайті Міністерства імміграції Квебека і заповнити електронні форми французькою мовою. Причому зробити це він повинен тільки в встановлені Міністерством імміграції терміни.

Відкриття нової пілотної програми імміграції – Rural Immigration Pilot.

Міністерство Громадянства та Імміграції Канади анонсувало відкриття нової пілотної програми імміграції Rural Immigration Pilot.

Ця програма буде відбирати кваліфікованих фахівців в невеликі міста Канади, забезпечуючи кожного кандидата роботодавцем. Після відбору всі члени сім’ї відібраного кандидата отримують статус резидента Канади (вид на проживання). Щоб бути відібраним кандидат повинен мати досвід роботи, що цікавить канадського роботодавця і володіти англійською або французькою мовою на елементарному рівні.

Для отримання більш детальної інформації телефонуйте в наш офіс:

+38(066) 808-36-10 (Vodafone)

ViberWhatsAppMessenger

С 10-00 до 19-00.

Або пишіть на пошту: canadiancenter.office@gmail.com

С уважением,
Татьяна Кундик
Директор Канадского Консультационно-Иммиграционного Центра