Посвідка на проживання в Канаді

Деякі цікавляться: «Який статус отримає сім’я після успішного проходження Процесу імміграції в Канаду? Імміграційний Процес закінчується отриманням імміграційної візи в посольстві Канади. При в’їзді в Канаду, в канадському аеропорту, на підставі імміграційної візи видається посвідка на проживання в Канаді, тобто Статус Резидента Канади.


НА ЧАС КАРАНТИНУ ПРОГРАМИ ІММІГРАЦІЇ ПРОДОВЖУЮТЬ ПРАЦЮВАТИ

Програми незалежної імміграції продовжують працювати в on-line режимі через сайт Міністерства Громадянства та Імміграції Канади. Відбори проводяться в звичайному режимі кожні два тижні.Резидент Канади відрізняється від громадянина Канади тільки тим, що він не може брати участь у виборах, а так же повинен дотримуватися деяких терміни перебування в Канаді. Не кожна країна як Канада видає посвідку на проживання, відразу при в’їзді. Статус Резидента Канади дає можливість користуватися всіма правами і соціальними захистами Канади. А в Канаді їх чимало. Тому Імміграція в Канаду користується великою популярністю.

Як отримати посвідку на проживання в Канаді для українців

Отримати дозвіл на проживання в Канаді можливо тільки після проходження імміграційного процесу Найбільш популярне отримання посвідки на проживання в Канаді – це незалежна Професійна Імміграція за програмами Express Entry або Квебек. Так само існують програми Сімейного Спонсорства, Іміграція для Інвесторів, Бізнес Імміграція та інші.

Для того, щоб почати процес імміграції в Канаду, необхідно ознайомитися з вимогами Імміграційного Закону і з критеріями відбору на імміграцію. Після цього потрібно провести кілька процедур:

    https://canadacc.com.ua/uk/simejna-immigratsiya-v-kanadu.html

  • підготувати необхідний пакет документів,
  • сплатити консульські платежі,
  • успішно пройти інтерв’ю з імміграційним офіцером Канади,
  • виконати всі інструкції і вимоги імміграційного процесу

У разі повної відповідності всім вимогам Закону про імміграції, ви отримаєте імміграційну візу, а значить при в’їзді в Канаду отримаєте і посвідку на проживання Канади (Статус Резидента Канади).

Більш детальну інформацію про те, як отримати дозвіл на проживання в Канаді, ви можете отримати в нашому офісі.

Вид на проживання в Канаді

Відкриття нової пілотної програми імміграції – Rural Immigration Pilot.

Міністерство Громадянства та Імміграції Канади анонсувало відкриття нової пілотної програми імміграції Rural Immigration Pilot.

Ця програма буде відбирати кваліфікованих фахівців в невеликі міста Канади, забезпечуючи кожного кандидата роботодавцем. Після відбору всі члени сім’ї відібраного кандидата отримують статус резидента Канади (вид на проживання). Щоб бути відібраним кандидат повинен мати досвід роботи, що цікавить канадського роботодавця і володіти англійською або французькою мовою на елементарному рівні.

Для отримання більш детальної інформації телефонуйте в наш офіс:

+38(066) 808-36-10 (Vodafone)

ViberWhatsAppMessenger

С 10-00 до 19-00.

Або пишіть на пошту: canadiancenter.office@gmail.com

Консультації з отримання посвідки на проживання в Канаді

«Канадський Консультаційний Центр» проводить консультації з отримання посвідки на проживання в Канаді. Так само робиться професійна оцінка ваших шансів на імміграцію відповідно до вимог Імміграційного Закону Канади.

Консультант розповість вам про вимоги імміграційного процесу, етапах його проходження, консульських платежів, необхідних документів і допоможе вам підібрати найбільш відповідну для вас програму імміграції з метою отримання посвідки на проживання в Канаді з України.

Кваліфікована консультація допоможе вам зрозуміти суть процесу імміграції, його терміни, вимоги, фінансову сторону і ви можете мати загальне уявлення про цей складний законодавчому процесові..

Імміграційні візи в Канаду наших клієнтів

З повагою,
Тетяна Кундик
Директор Канадського Консультаційно-Імміграційного Центру