Види імміграції в Канаду

27 листопада 2017 року Кетрін Вейл, Міністр імміграції Квебека анонсувала план імміграції Квебека на 2018-2019 рік.

Квебек планує залучити понад 51 000 незалежних іммігрантів: на 2018 рік квота 28 700 осіб, на 2019 рік – 31 300 осіб.

У 2020 квота має збільшитися до 52 500 осіб. Міністр Вейл передбачає, що 85% новоприбулих, відібраних за програмою кваліфікований робітник, будуть володіти французькою мовою до прибуття в Квебек.


НА ЧАС КАРАНТИНУ ПРОГРАМИ ІММІГРАЦІЇ ПРОДОВЖУЮТЬ ПРАЦЮВАТИ

Програми незалежної імміграції продовжують працювати в on-line режимі через сайт Міністерства Громадянства та Імміграції Канади. Відбори проводяться в звичайному режимі кожні два тижні.Способи імміграції в Канаду з України:

  • Незалежна Професійна Імміграція (еміграція для фахівців)
  • Бізнес Імміграція
  • Сімейне спонсорство
  • Імміграція для Інвесторів

Всі види міграції мають законодавчо закріплені критерії відбору.

Найпопулярніший спосіб імміграції в Канаду – це незалежна професійна імміграція. На цей вид імміграції Канада дає найбільшу квоту і великий список затребуваних спеціальностей. Так само ця категорія пред’являє до кандидата низькі вимоги до коштів, які необхідно ввозити до Канади. Тільки добре знаючи критерії відбору за кожною програмою, можна правильно підібрати імміграційну програму в Канаду. Також одним з ефективних способів імміграції може бути відкриття (реєстрація) бізнесу в Канаді

Робочі візи в Канаду наших клієнтів

Відкриття нової пілотної програми імміграції – Rural Immigration Pilot.

Міністерство Громадянства та Імміграції Канади анонсувало відкриття нової пілотної програми імміграції Rural Immigration Pilot.

Ця програма буде відбирати кваліфікованих фахівців в невеликі міста Канади, забезпечуючи кожного кандидата роботодавцем. Після відбору всі члени сім’ї відібраного кандидата отримують статус резидента Канади (вид на проживання). Щоб бути відібраним кандидат повинен мати досвід роботи, що цікавить канадського роботодавця і володіти англійською або французькою мовою на елементарному рівні.

Для отримання більш детальної інформації телефонуйте в наш офіс:

+38(066) 808-36-10 (Vodafone)

ViberWhatsAppMessenger

С 10-00 до 19-00.

Або пишіть на пошту: canadiancenter.office@gmail.com

Професійна = Робоча = Трудова імміграція в Канаду

Робоча імміграція в Канаду, трудова імміграція в Канаду, професійна імміграція в Канаду – це різні варіанти перекладу однієї й тої ж програми імміграції Federal Skilled Workers Program, які вводять в оману деяких кандидатів. Сподіваюся, дане пояснення більше не буде вас спантеличувати.

Професійна імміграція в Канаду побудована на відборі фахівців, до яких Імміграційний Закон Канади пред’являє цілий ряд вимог. На сьогодні найпопулярніша програма незалежної імміграції в Канаду – в категорії Federal Skilled Workers- Express Entry. Система Express Entry – це перший етап для імміграції в Канаду по категорії Federal Skilled Workers. Подача електронної заявки по системі Express Entry передбачає наявність у кандидата евалюацію (оцінки) диплома, зробленої в Канаді і результат мовного тесту IELTS або TEF. Без цих документів оформити електронну заявку на імміграцію не можливо.

Сприятлива імміграційна політика

види імміграції

Так само за новою програмою, як і раніше, буде враховуватися досвід роботи, освіта, професійні навички на відповідність вимогам Національного Класифікатора Професій Канади. У іншого члена сім’ї (залежного апліканта) будуть оцінювати освіту і мову. З 1 січня 2021 р. Міністерством імміграції Канади визначена велика квота відбору для незалежних іммігрантів – 150 тис. Для порівняння – на 2014 рік Канада дала квоту у 25 тис. кандидатів. Ці цифри говорять про брак кваліфікованих фахівців на ринку праці Канади. Багато різних фахівців можуть скористатися такою сприятливою імміграційною політикою Канади на найближчий рік і поквапитися пройти електронну реєстрацію в Міністерстві Громадянства та Імміграції Канади.

Щоб краще розібратися в тонкощах Імміграційного Процесу Канади ви можете отримати консультації по робочій імміграції та консультації по трудовій імміграції в Канаду.

Сімейне Спонсорство (Family Class Sponsorship) або Сімейна Імміграція в Канаду

Під цю категорію імміграції підходять батьки, діти, неповнолітні брати та сестри тільки тих кандидатів, які вже живуть в Канаді і мають статус резидента Канади (PRC) або канадське громадянство а так само мають регулярні доходи в Канаді, що дозволяють взяти на своє утримання (спонсорство) певну кількість вищеперелічених родичів. Під цю категорію імміграції потрапляють так само подружжя, якщо один з них є резидентом або громадянином Канади. Консультації по сімейному спонсорству в Канаду ви можете отримати в офісі нашої компанії «Канадський Консультаційний Центр».
.

Консультації щодо вибору оптимального способу імміграції в Канаду з України

Розібратися в тонкощах імміграційного процесу і в тому, які способи імміграції в Канаду підходять саме вам, самостійно не завжди можливо, тому що імміграція до Канади з України – це законодавча юридична процедура, заснована на зводі законів, численних імміграційних інструкціях і вимогах, а так само на Канадському Класифікаторі Професій. Можна допустити виникнення критичних помилок, які приведуть до відмови на імміграційному процесі і закриють вам в’їзд в Канаду. Щоб цього не сталося, ви можете, для початку, отримати консультації по видах імміграції в Канаду в Києві, в офісі нашої компанії.

З повагою,
Тетяна Кундик
Директор Канадського Консультаційно-Імміграційного Центру