Магістратура в Канаді

Магістратура в Канаді для українців

Магістратура в Канаді – реальний шанс збільшити свою заробітну плату і отримати додатковий інструмент для кар’єрного зростання. Як показує статистика, студент після закінчення магістратури, може отримати високооплачувану посаду вже через 6 – 8 місяців

Канада одна з країн з найбільш розвиненою економікою і високим рівнем життя. Освіта в Канаді контролюється державою і відповідає міжнародним вимогам і тому визнається і цінується у всьому світі. Навчання в Канаді проводиться як англійською, так і французькою мовою.

магістратура в Канаді

Вже після шести місяців навчання в Канаді іноземний студент має можливість отримати роботу 20 годин в тиждень. Це прекрасна можливість не тільки знизити вартість навчання, але можливість отримання необхідного професійного досвіду. Після закінчення навчання в Канаді іноземний студент може розраховувати на добре оплачувану роботу за фахом.

Вартість магістратури в Канаді

Середня вартість магістратури в Канаді становить від 8 до 35 тис. – в магістратурі і докторантурі. Якщо вас цікавить магістратура в Канаді вартість, звертайтеся в наш офіс за консультацією. Ми підберемо вам кілька варіантів навчання в магістратурі в Канаді для вас.

Також можливо і знизити вартість проходження магістратури, якщо вибрати університет не в столиці, а звернути увагу на навчальні заклади в провінційних містах.

Вимоги для вступу на магістратуру

Для вступу до магістратури в Канаді від іноземного студента потрібно

  • диплом бакалавра
  • мовний тест IELTS, не менше ніж на 6,5 балів

Рівень мови залежить від обраної спеціальності і вимог університету Канади.

Магістратура в Канаді від Канадського Консультаційного Центру

Якщо Ви вирішили пройти магістратура в Канаді, але залишилися ще питання, тоді звертайтеся в наш офіс за консультацією і наші фахівці допоможуть Вам підібрати навчальний заклад в Канаді, допоможуть в зарахуванні в університет і повністю оформлять пакет документів для отримання студентської візи..

Студентські візи в Канаду наших клієнтів

Переваги нашого центру


Досвід роботи

Працюємо з 2001 р.

Час

5 – 6 тижнів

Вартість

від 250 y.e

Результат

Навчання в Канаді


З повагою,
Тетяна Кундик
Директор Канадського Консультаційно-Імміграційного Центру