Імміграція в Квебек

27 листопада 2016 року Кетрін Вейл, Міністр імміграції Квебека анонсувала план імміграції Квебека на 2017-2018 рік.

Квебек планує залучити понад 51 000 незалежних іммігрантів: на 2017 рік квота 28 700 осіб, на 2018 рік 31 300 осіб.

У 2019 квота має збільшитися до 52500 осіб. Міністр Вейл передбачає, що 85% новоприбулих, відібраних за програмою кваліфікований робітник, будуть володіти французькою мовою до прибуття у Квебек.


НА ЧАС КАРАНТИНУ ПРОГРАМИ ІММІГРАЦІЇ ПРОДОВЖУЮТЬ ПРАЦЮВАТИ

Програми незалежної імміграції продовжують працювати в on-line режимі через сайт Міністерства Громадянства та Імміграції Канади. Відбори проводяться в звичайному режимі кожні два тижні.Зміни в умовах подачі документів на Програму імміграції Квебека

З січня 2016 року, відбулися кардинальні зміни в умовах подачі документів на програму імміграції до Квебека. До січня 2016 року кожен іммігрувати до Квебеку міг підготувати пакет необхідних документів в паперовому вигляді та надіслати його поштою до Міністерства Імміграції Квебека. З 2016 року таку подача неможлива.

Згідно з новими вимогами Закону про імміграції у Квебек кандидат повинен пройти електронну реєстрацію на сайті Міністерства імміграції Квебека і заповнити електронні форми французькою мовою. Причому зробити це він повинен тільки в встановлені Міністерством імміграції терміни.

Основні пріоритетні галузі освіти Квебека:

 • Інформатика;
 • Комп’ютерні технології;
 • Інженери системотехніки;
 • Бухгалтерія;
 • Маркети;
 • Банківська справа і фінанси;
 • Перекладачі;
 • Інженери-будівельники;
 • Інженери-електрики і електронники;
 • Інженери-механіки;
 • Економісти;
 • Медсестри;
 • Зоологи;
 • Геологи;
 • та інші.

Високопріоритетні дипломи дозволяють пройти процес імміграції у Квебек без знання французької мови.

Відкриття нової пілотної програми імміграції – Rural Immigration Pilot.

Міністерство Громадянства та Імміграції Канади анонсувало відкриття нової пілотної програми імміграції Rural Immigration Pilot.

Ця програма буде відбирати кваліфікованих фахівців в невеликі міста Канади, забезпечуючи кожного кандидата роботодавцем. Після відбору всі члени сім’ї відібраного кандидата отримують статус резидента Канади (вид на проживання). Щоб бути відібраним кандидат повинен мати досвід роботи, що цікавить канадського роботодавця і володіти англійською або французькою мовою на елементарному рівні.

Для отримання більш детальної інформації телефонуйте в наш офіс:

+38(066) 808-36-10 (Vodafone)

ViberWhatsAppMessenger

С 10-00 до 19-00.

Або пишіть на пошту: canadiancenter.office@gmail.com

Імміграція в провінцію Квебек, Канада

Імміграція у Квебек, як і федеральний імміграційний закон, побудована на відборі фахівців, що мають диплом, досвід роботи, володіють французькою мовою і т.д. Згідно з новими правилами Імміграційного Закону Квебека, вимоги до рівня французької мови відрізняються для різних спеціальностей.

Рівень мови необхідно розрахувати, в залежності від попиту на вашу спеціальність за дипломом. До дипломів Квебек теж висуває цілий ряд вимог. Для одних спеціальностей досить мати диплом бакалавра, для інших – магістра, а для деяких обов’язкова наявність наукового ступеня. З усіх питань Квебек імміграція – ви можете звертатися в наш офіс.

Як іммігрувати до Квебеку з України

Імміграція в Квебек з України відбувається згідно із загальними вимогами Імміграційного Закону Квебека для незалежних іммігрантів. Ніяких спеціальних програм для України не існує. Громадяни України проходять процес імміграції за системою загального відбору, для всіх країн однакового.

Щоб зрозуміти, як іммігрувати до Квебеку з України успішно і швидко, потрібно знати вимоги Квебекського Імміграційного Закону і повністю їм відповідати. Імміграційний Процес це юридична процедура відбору, тому кандидату важливо підходити під кожен такий критерій. У цьому вам допоможе Професійний Імміграційний консультант.

Імміграційні візи в Канаду наших клієнтів

Переваги нашого центру


Досвід роботи

Працюємо з 2001 р.

Час

Заощаджуємо час та нерви

Вартість

Індивідуально

Результат

Імміграція в Канаду


Консультації по імміграції у Квебек з України

Якщо вас цікавлять консультації по імміграції в Квебек, нові вимоги Квебекського Закону та оцінка ваших шансів на цей процес, ви можете звернутися в наш офіс за консультацією після якої імміграція в Канаду (Квебек) будемо вам зрозуміла.

Наш консультант складе вам поетапний план імміграції, підбере відповідну вам спеціальність, згідно з класифікатором Професій Квебека, розпише консульські платежі і т.д. Консультації по імміграції в канадську провінцію Квебек проводяться в усі робочі дні.

Послуги Канадського Консультаційного Центру:

 • Повний юридичний супровід імміграційного процесу (Квебек і Федеральна Канада)
 • Сертифіковані переклади всіх необхідних документів
 • Заповнення анкет і додатків до них
 • Індивідуальні тренінги з підготовки до інтерв’ю з імміграційним офіцером посольства (тренінги проводяться на французькому / англійською мовою і є ситуативні психологічні підготовки з питань інтерв’ю)
 • Консультації з адаптації та соціальним захистам в Канаді та ін.
З повагою,
Тетяна Кундик
Директор Канадського Консультаційно-Імміграційного Центру