Громадянство Канади

Після успішного проходження імміграційного процесу та отримання імміграційної візи необхідно в визначені посольством Канади терміни в’їхати в Канаду для отримання Статусу Резидента. Тільки лише після отримання Статусу Резидента можна отримати громадянство Канади, проживши в Канаді 3 роки до Статуту Резидента.


НА ЧАС КАРАНТИНУ ПРОГРАМИ ІММІГРАЦІЇ ПРОДОВЖУЮТЬ ПРАЦЮВАТИ

Програми незалежної імміграції продовжують працювати в on-line режимі через сайт Міністерства Громадянства та Імміграції Канади. Відбори проводяться в звичайному режимі кожні два тижні.Резиденти які можуть отримати громадянство в Канаді можуть лише ті резиденти, хто не порушував канадські закони, а так само відповідає вимогам про терміни проживання в Канаді. За п’ять років, після приїзду в Канаду, не менш трьох років ви повинні прожити на території Канади. Тільки тоді від вас візьмуть прохання на отримання громадянства Канади.

Імміграційні візи в Канаду наших клієнтів

Переваги нашого центру


Досвід роботи

Працюємо з 2001 р.

Час

Експерти в області імміграційного і візового законодавства Канади

Вартість

Вартість наших послуг не дорожче, ніж зробити помилку при самостійній подачі і отримати відмову

Результат

Більше 2500 наших сімей проживають в Канаді


Отримання громадянства Канади

Перш ніж отримати громадянство Канади, вам треба буде пройти довгий шлях в Міністерстві імміграції Канади і в Посольстві Канади. Кожного кандидата на імміграцію відбирають на підставі вимог Імміграційного Закону.

Сьогодні діють два основних законів про імміграції:

  • Федеральний Закон англомовної Канади – EXPRESS ENTRY
  • Квебекський Імміграційний Закон

Обидва закони побудовані на відборі фахівців. Отримання громадянства Канади можливо тільки після отримання Статусу Резидента Канади, який отримують в результаті проходження процесу імміграції. Як отримати громадянство в Канаді вам розповість наш консультант. Отримання громадянства в Канаді – це урочистий процес, який супроводжується пишною церемонією.

Відкриття нової пілотної програми імміграції – Rural Immigration Pilot.

Міністерство Громадянства та Імміграції Канади анонсувало відкриття нової пілотної програми імміграції Rural Immigration Pilot.

Ця програма буде відбирати кваліфікованих фахівців в невеликі міста Канади, забезпечуючи кожного кандидата роботодавцем. Після відбору всі члени сім’ї відібраного кандидата отримують статус резидента Канади (вид на проживання). Щоб бути відібраним кандидат повинен мати досвід роботи, що цікавить канадського роботодавця і володіти англійською або французькою мовою на елементарному рівні.

Для отримання більш детальної інформації телефонуйте в наш офіс:

+38(066) 808-36-10 (Vodafone)

ViberWhatsAppMessenger

С 10-00 до 19-00.

Або пишіть на пошту: canadiancenter.office@gmail.com

Як отримати громадянство Канади українцю

Отримання громадянства Канади в Україні, на території України, неможливо. Громадянство Канади отримують тільки на території Канади, після того, як ви мінімум 3 роки були Резидентом Канади (Постійним Жителем Канади), тоді ви можете звернутися з проханням про отримання канадського паспорта.

Деякі запитують, «як отримати громадянство Канади українцю»?

отримати громадянство Канади

На таких же умовах, як усім іншим громадянам – проходити процедуру Незалежної Імміграції по англомовній Канаді – EXPRESS ENTRY або за Програмою імміграції Квебека. Обидві ці програми на 2015 рік мають дуже велику кількість затребуваних спеціальностей. Про решту вимогах цих програм ви можете отримати інформацію на сторінках нашого сайту або на консультаціях в офісі нашої компанії.

З повагою,
Тетяна Кундик
Директор Канадського Консультаційно-Імміграційного Центру