Важлива інформація

Імміграція в Канаду в 2019-2021 роках

КАНАДА розширила імміграційний план на 2019 і 2020 роки і оголосила про намір до 2021 року надати вид на проживання 1,3 млн. іммігрантів по економічним, сімейним та гуманітарним програмам. Зміни були запропоновані Міністерством Громадянства та Імміграції Канади 31 жовтня 2018 року..

Згідно з новим планом, до 2021 року Канада поступово збільшить кількість прийнятих іммігрантів до 350 000 чоловік. Змінилися і цілі на 2019 і 2020 рік. Спочатку в 2019 році планували прийняти 330 000 іммігрантів, а в 2020 році – 340 000 осіб НОВА КВОТА СКЛАЛА – 330 800 і 341 000 тисяч іммігрантів для 2019 і 2020 року відповідно.

Міністр зазначив, що економічний клас незалежних іммігрантів складе близько 60% новачків. «Це збільшення пов’язане з постійно зростаючим попитом Канади на кваліфіковану робочу силу. Ми будемо продовжувати розумно використовувати імміграцію в якості інструменту для управління нашою економікою », – сказав Хусс.

Нагадуємо, що економічна імміграційна система Канади перейшла до моделі Express Entry, яка заснована на відборі дипломованих фахівців. У ній уряд пропонує відповідним кандидатам право претендувати на постійне місце проживання в пріоритетному порядку.

Інші економічні мігранти приїдуть в країну кленового листа через провінційну програму провінції Квебек. Також певна кількість прибуде до Канади через бізнес-імміграцію. Канада також буде продовжувати возз’єднати родини за допомогою своїх програм по сімейної імміграції. Не забув канадський уряд і про тих, хто потребує їхньої допомоги, – про біженців.

За словами міністра імміграція є «великим інструментом» для посилення економіки Канади та вирішення демографічних проблем, в тому числі в Атлантичній Канаді, під час падіння народжуваності і старіння населення. Проте, мета на наступні три роки, як і раніше набагато відстає від рівня 450 000, рекомендованого власним економічним консультативною радою федерального уряду.

Компанія «Канадський Консультаційний Центр» проводить консультації з імміграції і отриманні імміграційної візи в Канаду, а також надає повний комплекс послуг по всіх видах імміграції.

З 1 січня 2015 року відкривається нова Програма імміграції на англомовну Канаду – FSWP (федеральна програма для фахівців). Згідно з новими вимогами кожен кандидат на імміграцію в Канаду повинен зробити евалюації (оцінку) свого диплома в Канаді у відповідній канадської організації і скласти мовний тест (IELTS або TEF). Після цього необхідно пройти електронну реєстрацію в Міністерстві імміграції Канади.

Компанія “Канадський Консультаційний Центр” надає допомогу в евалюації дипломів в Канаді, в заповненні електронних анкет, а також в подальшому юридичному супроводі всього імміграційного процесу.

Останнім часом в Україні і зокрема в Києві з’явилися компанії, які називають себе схожими на нас назвами, які називають себе всілякими Центрами і т.п.
Хочемо звернути Вашу увагу, що ніякі інші Центри не мають ніякого відношення до компанії «Канадський Консультаційний Центр» і не є нашими представництвами.
Компанія «Канадський Консультаційний Центр» має два офіси в Україні в Києві:
➤ вул. Ярославів Вал, 15. Бізнес Центр “PEREMOGA”, 6 поверх
➤ вул. Сверстюка, 11 Б. Бізнес Центр “АРМАРІС”, 5 поверх

«Канадський Консультаційний Центр»: імміграційні візи в Канаду, консультації по імміграції в Канаду, імміграція в Квебек.

З повагою,
Тетяна Кундик
Директор Канадського Консультаційно-Імміграційного Центру