Сімейна імміграція в Канаду


17 БЕРЕЗНЯ 2022 КАНАДА АНОНСУВАЛА НОВИЙ ЗАКОН ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЩО ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ВІЙНИ В УКРАЇНІ – CANADA-UKRAINE AUTHORIZATION FOR EMERGENCY TRAVEL (CUAET) – ДОЗВІЛ НА ЕКСТРЕНУ ПОЇЗДКУ ДО КАНАДИ.

Цей Закон дає змогу отримати тимчасовий дозвіл на проживання в Канаді для громадян України.

Для участі у цій програмі необхідно мати українське громадянство! Подати документи можна на одну з двох типів віз.



Сімейна імміграція в Канаду – багатьох людей цікавить, як це можна зробити і отримати статус резидента Канади з цього процесу. Правильна назва цього імміграційного процесу – Сімейне Спонсорство (FAMILY SPONSORSHIP) або возз’єднання сім’ї. Це законодавча процедура, яка проходить через Sponsorship Organization в Канаді, і яка має цілий ряд вимог до спонсору і спонсорованих члену сім’ї.

Сімейна імміграція до Канади на 2023-2025 роки

Уряд Канади анонсував новий імміграційний план на 2023-2025 роки, згідно з яким Канада збільшує свої імміграційні цілі і має намір прийняти.

Протягом найближчих трьох років Канада буде прагнути прийняти наступне число нових іммігрантів:

  • У 2023 році – 465 000 новоприбулих іммігрантів
  • У 2024 році – 485 000 новоприбулих іммігрантів
  • У 2025 році – 500 000 новоприбулих іммігрантів

Єдиний раз Канада прийняла більше 400 000 іммігрантів за рік – в 1913 році, коли вона прийняла 401000 новоприбулих. Вона ніколи більше не наближалася до цієї цифри.

План імміграції на 2023-2025 роки спрямований на те, щоб відібрати 60 відсотків усіх іммігрантів в рамках програм економічного класу, в тому числі через Express Entry і Provincial Nominee Program.

Сімейна імміграція в Канаду

Закон про імміграції в Канаду чітко визначає кандидатів, які можуть виступати спонсорами і тих кандидатів, яких можна брати на спонсорство (спонсоровані). Возз’єднання сім’ї (сімейне спонсорство – FAMILY SPONSORSHIP) можливо тільки для близьких родичів, спорідненість між якими має бути підтверджено документально

До таких близьким родичам відносяться – рідні брат, сестра, батько, мати, бабуся, дідусь, чоловік, дружина, діти. Причому, брат, сестра, діти повинні бути матеріально залежними, ніколи не працювали людьми, школярами або студентами стаціонарного навчання, не старше 22 років на момент прийняття рішення.

До спонсора так само пред’являється ряд вимог – спонсор повинен бути резидентом Канади (Мати посвідку на проживання Канади – PRC) або бути громадянином Канади. Спонсор повинен постійно проживати в Канаді, мати постійний дохід в Канаді (бути найманим працівником або приватним підприємцем, або власником прибуткового бізнесу). Міністерством Громадянства та Імміграції Канади визначені суми доходу для спонсора, вони залежать від кількості членів сім’ї спонсора і від кількості спонсорованих членів сім’ї. Щороку Канада переглядає ці суми, зазвичай трохи збільшуючи їх, в залежності від змін вартості життя в Канаді.

Категорія Сімейного Спонсорства FAMILY SPONSORSHIP підрозділяється на дві підкатегорії: перша – це спонсорство подружжя і їхніх дітей, і друга категорія – це близькі родичі, до якої відносяться батьки, бабусі, дідусі, брати, сестри. Ці дві категорії законодавчо відрізняються вимогами до спонсора, до його доходів, до пакета документів і до термінів розгляду та прийняття рішення щодо процесу імміграції.

Для отримання більш детальної інформації, телефонуйте в наш офіс і записуйтеся на консультацію.
Імміграція в Канаду сім'єю

Переваги процесу сімейної імміграції

Імміграція в Канаду по категорії сімейного спонсорства (возз’єднання сім’ї) з отриманням статусу резидента Канади (ПМП) можлива при наявності в Канаді батьків, братів, сестер, чоловіка та дітей із канадським громадянством або дозволом на проживання. Спонсор обов’язково повинен проживати на території Канади. Для деяких важливою перевагою цієї категорії є те, що від спонсорованого родича Канада не вимагає знання англійської або французької мови, а також немає ніяких вимог до віку та освіти спонсорованого родича.

Вимоги до процесу сімейного спонсорства Канади

У жовтні 2012 року в імміграційне законодавство внесли значну поправку і ставилася вона до умовного ПМП статусу для чоловіка-спонсора. Основна мета даної поправки – це посилення захисту канадських громадян, чиї почуття часто використовуються в корисливих цілях, щоб отримати ПМП в країні, а також, щоб сімейна імміграція в Канаду не була проведена у вигляді укладання фіктивних шлюбів.

Суть внесеної поправки – якщо подружжя знаходиться у відносинах 2 роки і у них немає спільних дітей, спонсорований чоловік вправі придбати дозвіл на ПМП тільки на 24 місяці, в період яких обоє з подружжя повинні проживати разом. Якщо подружжя з якихось причин вирішили пожити окремо навіть короткий проміжок часу (ділові поїздки не потрапляють під дане розпорядження), то отриманий статус Резидента Канади може бути анульований, і чоловік отримує повідомлення з проханням негайного виїзду з країни. Але, в даному законопроєкті є й винятки, а саме, доказ знущань, матеріального, психологічного і фізичного насильства.

Також в червні 2015 року було внесено доповнення, які свідчать, що, якщо після закінчення 2-х річного терміну подружжя розлучається, спонсорований чоловік не може знову стає спонсором другої половини протягом 5 років, навіть за умови укладення нового шлюбу.

Обмеження сімейного спонсорства в Канаді

Виступати спонсорами для своїх чоловіків та близьких родичів можуть особи, які мають статус Резидента Канади або є її громадянами і обов’язково проживають на території Канади. Імміграція в Канаду по категорії сімейне спонсорство є і через брак, за умови знаходження на території Канади.

Серед інших обмежень для сімейного спонсорства варто відзначити:

  • спонсор відбуває ув’язнення;
  • спонсор оголошений банкрутом;
  • спонсор отримує від держави фінансову підтримку (велфер);
  • в минулому були зроблені спроби скоєння правопорушень;
  • від попереднього шлюбу є заборгованість по виплатах аліментів;
  • не надійшли повною мірою оплати по субсидіях, які виплатила держава.

Якщо з’явилися питання, ми завжди готові на них відповісти, телефонуйте!

Що робити, якщо в імміграції було відмовлено?

Якщо вашому члену сім’ї не вдалося отримати офіційний в’їзд в країну по категорії сімейного спонсорства, можна вибрати інший варіант. Однією з найбільш популярних програм імміграції може бути програма Express Entry, яка побудована на відборі дипломованих фахівців (FSWP) і НЕ ПОТРЕБУЄ НАЯВНОСТІ РОБОТОДАВЦЯ. Відбір кандидатів за цією програмою йде кожні два тижні! І це одна з програм з постійною великою квотою відбору. Щороку Канада по ній відбирає близько 300 тисяч сімей.

Як довести забезпеченість спонсора?

Перш ніж розглянути справу, в обов’язковому порядку проводиться перевірка спонсора-заявника. Для того, щоб підтвердити своє матеріальне становище, а точніше свій регулярний річний дохід, спонсор зобов’язаний надати пакет документів, а саме:

  1. Роздруковані форми Т4, Т4Е, Т5007 і Т5, їх можна отримати безкоштовно в Revenue
    Canada.
  2. Лист від роботодавця – оригінал із зазначенням доходів і періодом роботи.
  3. Наявність фотокопій зарплатних чеків за аналізований період.
  4. Копія довідки Т1, яку надає Individual Income Tax Return Form.
  5. Якщо спонсор не працює, він зобов’язаний надати відповідні документи, які
    підтверджують отримання посібників від держави.
  6. Надати інформацію щодо всіх отриманих доходів в рамках розрахункового
    періоду.

Від родича так само потрібен певний пакет документів і анкет. Зазвичай проводиться перевірка наданої інформації в анкетах, документів спонсорується, при необхідності може бути призначено інтерв’ю з імміграційним офіцером, і тільки після закінчення всіх перевірок спонсорований родич отримує імміграційну візу. Важливо, що спонсор оплачує всі консульські платежі та податок на в’їзд за спонсоруючого родича або дружину. Сімейна імміграція в Канаду з України складна, але можлива.

Чому саме Канадський Консультаційний центр

«Канадський Консультаційний Центр» – надає повний комплекс послуг по категорії сімейного спонсорства, починаючи з консультацій з даного процесу, роз’яснення законодавчих вимог процесу імміграції, починаючи з підготовки пакету документів, заповнення анкет, підготовки до інтерв’ю і подальшого супроводу процесу возз’єднання сім’ї до отримання імміграційної візи і / або статусу резидента Канади.

У діяльність Канадського Консультаційного Центру також входять послуги з ведення процесу незалежної імміграції для дипломованих фахівців (FSWP), а також послуги з отримання всіх типів канадських віз – гостьових, робочих, студентських, супер віз для батьків.

Наш офіс розташований в Києві в Україні (представництв немає!) І співпрацює з Міністерством Громадянства та Імміграції Канади / Квебека і Посольством Канади в Україні.

На ринку України ми надаємо свої послуги з 2001 року (на головній сторінці нашого сайту розміщено фото Свідоцтва про Реєстрацію компанії). Директор Канадського Центру – Кундик Тетяна Олександрівна – дипломований імміграційний консультант. Всі співробітники нашого Центру мають досвід роботи більше 10 років в нашій компанії і пройшли спеціальну підготовку щодо візового режиму і імміграційного законодавства Канади.

За всіма питаннями можна звертатися в наш Центр. Для отримання більш детальної законодавчої інформації та запису на консультацію телефонуйте, будь ласка. Будемо раді допомогти Вам, використовуючи весь наш великий досвід і знання.

Імміграція в Канаду: сімейне спонсорство 2023-2025

З повагою,
Тетяна Кундик
Директор Канадського Консультаційно-Імміграційного Центру